Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
18.04.2017
Eesti EAS nõuab Targalt Majalt 2,6 miljonit eurot Savisaar esitas kohtule ülimahuka terviseloo (13) Otepää vald ajas ehitusfirma pankroti äärele Miks tabab suhkrumaks vaid karastusjooke? (1) Mälumäng Otepää raekojale plastaknad – vaesus või maitsetus? Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Tagakülg Esikülg 18. aprill 17 miljoni euro eest saab raudtee kümneks aastaks (12) Majandus Eesti investeerimisühingute varad kasvasid hüppeliselt Rahandusministeerium tahab dividendidele 14-protsendilist maksumäära (1) Uus teenus lihtsustab palga deklareerimist Majanduskülje lühiuudised Hiina majanduskasv hakkas taas kiirenema Investor Mari: Minu esimesed dividendid Välismaa Äärmuslased kruvivad Prantsuse valimistel pinget Pence hoiatas veel kord Põhja-Koread Välismaa lühiuudised 18.04. Fotobox: Valges Majas peetakse munapühi Türgi lahendas demokraatia probleemi Arvamus Aarne Mäe: milline maja? Ei, kolmemilline Lollimaja! (6) Vahur Kersna: «Päästke elu, jätke sai!»* (1) Mihkel Mutt: mitte ainult RB – raudteest (19) Juhtkiri: sultan on kuningas (6) Postimees 1934. aastal: Tartusse ametnikest linnaorkester? Kultuur Viiskümmend kolm sirutust hämarusest valguse poole Sport Spordi lühiuudised Ründearmee tõi oma karika Uuralitest tagasi Mariel Gregor: Sõõrumaa lubadustest said vabandused Rapla näitas võimu isegi kuue mehega Kas imelaps tõuseb kohe otsustajaks? Tarbija Galerii: suurhaiglas avati Eestis ainulaadsed perepalatid Ratastoolis teismeline Mats: raske on oma kehas kinni olla (1) Tartu Lilled külmunud, linnud lahkuvad. Kuhu jäi loodetud kevad? (8) Valdade liitmise hääletus jätab tartlased leigeks Väike hiiglane breikis võistkonnad võidule Iluvõimleja Carmel Kallemaa seisab valikute ees Liikumisraskustega inimese aitab vette tõstuk Tartu BMXi ratturid saavad peagi katuse alla Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väike hiiglane breikis võistkonnad võidule

3 min lugemist
Athena keskuses Tartus laupäeval peetud Eesti lahtistel meistrivõistlustel tänavatantsus võitis esikoha 16-aastaste ja vanemate meeskond, kuhu kuulus ka 12-aastane Nikita Stepanenkov alias Nixter (pildil esiplaanil). FOTO: Margus Ansu

Nikita Stepanenkov on alles 12-aastane poiss, aga on breiktantsus juba nii osav, et 16-aastased kutsusid ta oma meeskonda. Ja hästi tegid, sest nii tuli sellele tiimile laupäeval Athena keskuses tänavatantsu Eesti lahtistel meistrivõistlustel esikoht. Sealsamas tuli Nikita Eesti meistriks ka kuni 12-aastaste vanuserühmas. Televaatajad teavad teda aga saatesarjast «Väikesed hiiglased».

Tellijale Tellijale

«Keerutasin pea peal ja ühe käe peal ja tantsisin ka,» kirjeldas ta oma tegevust tantsupõrandal. «Breiktantsus mõnele ei meeldi keerutada, vaid ainult tantsida, aga teisele meeldib ainult keerutada ja kolmandale sobib kõik. Ma tegin kõike koos.»

Nikita harrastab seda spordiala neljandat aastat. Huvi tekkis tal siis, kui oli vaadanud internetis üht videot täiskasvanute breigist. «Mulle meeldis ja ma palusin ema, et ta registreeriks mind treenima,» meenutas poiss.

17.04.2017 19.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto