Sisukord
Eesti
Tänane leht
18.04.2017
Eesti EAS nõuab Targalt Majalt 2,6 miljonit eurot Savisaar esitas kohtule ülimahuka terviseloo (13) Otepää vald ajas ehitusfirma pankroti äärele Miks tabab suhkrumaks vaid karastusjooke? (1) Mälumäng Otepää raekojale plastaknad – vaesus või maitsetus? Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Tagakülg Esikülg 18. aprill 17 miljoni euro eest saab raudtee kümneks aastaks (12) Majandus Eesti investeerimisühingute varad kasvasid hüppeliselt Rahandusministeerium tahab dividendidele 14-protsendilist maksumäära (1) Uus teenus lihtsustab palga deklareerimist Majanduskülje lühiuudised Hiina majanduskasv hakkas taas kiirenema Investor Mari: Minu esimesed dividendid Välismaa Äärmuslased kruvivad Prantsuse valimistel pinget Pence hoiatas veel kord Põhja-Koread Välismaa lühiuudised 18.04. Fotobox: Valges Majas peetakse munapühi Türgi lahendas demokraatia probleemi Arvamus Aarne Mäe: milline maja? Ei, kolmemilline Lollimaja! (6) Vahur Kersna: «Päästke elu, jätke sai!»* (1) Mihkel Mutt: mitte ainult RB – raudteest (19) Juhtkiri: sultan on kuningas (6) Postimees 1934. aastal: Tartusse ametnikest linnaorkester? Kultuur Viiskümmend kolm sirutust hämarusest valguse poole Sport Spordi lühiuudised Ründearmee tõi oma karika Uuralitest tagasi Mariel Gregor: Sõõrumaa lubadustest said vabandused Rapla näitas võimu isegi kuue mehega Kas imelaps tõuseb kohe otsustajaks? Tarbija Galerii: suurhaiglas avati Eestis ainulaadsed perepalatid Ratastoolis teismeline Mats: raske on oma kehas kinni olla (1) Tartu Lilled külmunud, linnud lahkuvad. Kuhu jäi loodetud kevad? (8) Valdade liitmise hääletus jätab tartlased leigeks Väike hiiglane breikis võistkonnad võidule Iluvõimleja Carmel Kallemaa seisab valikute ees Liikumisraskustega inimese aitab vette tõstuk Tartu BMXi ratturid saavad peagi katuse alla Meelelahutus Koomiks Sudoku

Savisaar esitas kohtule ülimahuka terviseloo

3 min lugemist
Kuigi Edgar Savisaar väidab, et tema tervis on väga halb, on ta aeg-ajalt üles astunud avalikkuse ees, möödunud neljapäeval suundus ta läbi lumesaju Lasnamäel asuva lasteaia sünnipäevapeole. FOTO: Karli Saul / Ekspress Meedia

Edgar Savisaare kaitsetaktika värskeim peatükk on kohtuarstlikule ekspertiisile esitatud ülimahukas, aastakümneid hõlmav haiguslugu, selle kohta ekspertiisi tegemine võtab aega kuid, mille jooksul kohtusaaga ei saa alata.

Tellijale Tellijale

Edgar Savisaare kaitsetaktika värskeim peatükk on kohtuarstlikule ekspertiisile esitatud ülimahukas, aastakümneid hõlmav haiguslugu, selle kohta ekspertiisi tegemine võtab aega kuid, mille jooksul kohtusaaga ei saa alata.

«See haiguslugu on üks mahukamaid haiguslugusid, mis meile esitatud,» ütles kohtuekspertiisi instituudi direktor Üllar Lanno. «Meile on esitatud tõendid, mis kirjeldavad aastakümnete jooksul tekkinud terviseseisundit, ja see materjal tuleb meie eksperdikomisjonil leht lehe haaval läbi vaadata,» selgitas ta.

Lanno tõdes, et asi on oluline ja ekspertidelt oodatakse kiiret vastust. «Aga me saame teha tööd materjali pealt ja see on mahukas ning selle läbitöötamine võtab aega,» lausus ta ja kinnitas varemöeldut: «Ekspertiisile kulub 4–8 kuud.»

Kriminoloogiaprofessor Jüri Saare sõnul tehakse kohtupidamise ajal kohtualusele tervise ekspertiis näiteks juhul, kui kohtualune on koomaseisundis ja ta ei saa kohtus tunnistusi anda.

17.04.2017 19.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto