R, 9.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Armuasjad hakkavad taas kiiremini edenema. Suhted, mis ei tahtnud eelnevail nädalail sujuda, võivad nüüd hoogu saada.

SÕNN Võid olla nostalgialainel. Aeg sobib ammuste tuttavate külastamiseks ja koos nendega toredate mälestuste heietamiseks.

KAKSIKUD Sõpradega koos pidutsemist tuleks sul nüüd endale küll lubada! Kontserdile või teatrisse minek toob meeldivaid elamusi.

VÄHK Kasvab vajadus hea välja näha, olla tähelepanu keskpunktis. Võimalik, et ostad endale nii mõnegi edeva riietuseseme.

LÕVI Võiksid meelelahutuseks kuhugi kodust eemale sõita. Eriti on sulle meele järele paigad, kus on ilus, hoolitsetud ümbrus.

NEITSI Võimalusel veeda nädalavahetus segamatult kallimaga kahekesi. Õhus on nii romantikat kui ka kuuma kirge!

KAALUD Oled armastuse lainel! Oskad kallima elu ilusaks teha ning ka ise iga hetke temaga koos kõigest hingest nautida.

SKORPION Küllap tahad teha midagi, mis on ühtlasi meeldiv ja kasulik. Saad aru, et tervise ja välimuse eest hoolitsemine käivad käsikäes.

AMBUR Sina juba oskad kevadet nautida! Elu on pidu ja pillerkaar, võimalikud on tutvused, mis viivad kiiresti tulise armusuhteni.

KALJUKITS Naudid õdusat äraolemist meeldivate inimeste seltsis. Hea aeg külaliste kutsumiseks ja hõrgutavate roogade valmistamiseks.

VEEVALAJA Lihtne on inimestega suhelda – naerata neile ja edasi läheb kõik juba iseenesest! Uute tutvuste sobitamiseks väga sobiv aeg.

KALAD Praegu tekkivad kontaktid on ühest küljest meeldivad, aga teisalt ka kasulikud. Rahalised tehingud võivad edukad olla.

Tagasi üles