Politsei rammis mootorrattaga pealinnas kihutanud paari pikali

Mootorratturi peatamiseks tuli politseil ta teelt välja suruda FOTO: Martin Ilustrumm

Ööl vastu laupäeva ajas politsei Tallinnas taga kiirust ületanud ja mootorrattaga põgenenud paarikest, kes rammiti lõpuks politseiautoga pikali. Mootorratast juhtinud Andre Rider teatas üleeile õhtul sotsiaalmeedias, et tal on piinlik ja ta tunneb end süüdi, kuid peab politsei käitumist mõtlematuks ja ohtlikuks.

Tellijale Tellijale

Ööl vastu laupäeva märkas politseipatrull Tallinnas Pirita tee poole sõitvat mootorratast, mille kiiruseks mõõdeti 101 km/h. Patrull andis peatumismärguande, mida mootorrattur eiras ning jätkas kiirust lisades sõitu. Mootorratas sõitis mööda Pirita teed Kloostrimetsa ja sealt edasi Pärnamäe teele, tehes suurel kiirusel ohtlikke manöövreid.

Narva maantee ja Vana-Kuuli ringristmikule lähenedes pidurdas mootorratas manöövri sooritamiseks hoo maha ja meest taga ajanud patrull tegi otsuse mootorratas teelt välja suruda. Politseiauto sõitis mootorrattale tagant otsa, mille järel paiskus ratas paremale küljele, sellel istunud 25-aastane mees ja 22-aastane naine kukkusid. Mõlemad viidi haiglasse.

22.04.2017 25.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto