Sisukord
Korvpall
Tänane leht
25.04.2017
Eesti Napsisena rooli keeranud kohtunik ei jõua kuidagi kohtusse (8) Mälumäng Valitsuse maksumängud pärsivad ettevõtlust Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Eesti asub märgistama veepiiri Venemaaga Ministeeriumi arvates rikkus Aarne Saluveer seadust Reidi tee teine etapp sai ehitusloa Eesti lühiuudised Tsikliga kihutanul pole mootorratta juhtimise õigust Keskerakond kaotas toetust oma turvahällis Tallinnas (10) Plahvatus rebis Pärnus kõrgepingealajaama ukselt taba Tallinna lasteaed sai autoriõigustega kaitstud nime Läti superpõlvkonna esimene hea võimalus Majandus Valitsuse maksumängud pärsivad ettevõtlust Ernst & Youngi analüüs näitab raudtee tulusust (4) Valimistulemused tõid kergendusralli Eesti majanduse lühiuudised Rail Baltic sõidab Poola umbsõlmest läbi (10) Välismaa Ukrainas sai surma ameeriklasest vaatleja (1) Välismaa lühiuudised Prantsuse poliitikud koondusid Macroni toetama (6) KOHALIK VAADE. Ungari noored ründavad iroonia abil (1) Arvamus Prantsuse politoloog Postimehele: valijad soovivad vana poliitilist eliiti hävitada Andres Sang: politseinikud päästsid kahe noore elu (24) Ahto Lobjakas: Macroni võit on Euroopa võit (19) Juhtkiri: jõu kasutamine ei tee õigusriigist politseiriiki (27) Priidu Pärna: National Monument – V. I. Lenini nimeline Kultuuri- ja Spordipalee (18) Postimees 1933. aastal: Prantsusmaa igatseb maailma stabiilsust (1) Kristi Malmberg: Rail Balticu vastastel on küljes masinapurustajate maik (45) Kultuur Ooperivormis retk öö lõppu Sport Naiskond tõi Raplale esimese kulla Vähem solvumist ja rohkem emotsiooni andis Tartu Bigbankile armuaega Šarapova võitleb dopingutaaga ja kadedate konkurentidega Rakvere Tarvas: Balti liiga tšempion 2022? Läti superpõlvkonna esimene hea võimalus Tarbija Tasub teada: mida teha astmahoo, elektrilöögi või luumurru korral? Tartu Eesti hakkab märgistama veepiiri Venemaaga (1) Põlenud palveraamat sai lambanahast kaaned Hiinalinna potipõllumehed löövad esimest korda talgutel kaasa Lapsepõlve auhinna saaja kirjutab lastele ja teistelegi Riigikoolid on hallitusest priid, kuid talvel painab kuiv õhk Metsakasvatuse professor: metsa kasvab endiselt rohkem, kui seda raiutakse (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rakvere Tarvas: Balti liiga tšempion 2022?

4 min lugemist
21.märts 2017, Lääne-Virumaa, Eesti, Rakvere tarvas, võrkpall Fotol: Rakvere Võrkpalli klubi võidu puhul pandi Tarva le võrk ja pall külge Foto: Meelis Meilbaum / Virumaa Teataja FOTO: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Oli aeg, kus Rakvere Tarva korvpalliklubi tõi Eesti liigasse nii palju särtsu ja intriigi, nagu pole olnud enne ega pärast seda. Kõik rääkisid Tarvast ja ühtede poolt armastatud, teiste poolt vihatud peatreener Andres Sõbrast. Ja sellest, kui vägev see Tarva värk ikka on.

Nüüd on Tarvas sisuliselt pankrotti lastud ja tuleval hooajal tegutseb edasi suure tõenäosusega teine juriidiline keha. Sel nädalal tuleb Tarval maha pidada üleminekumängud meistriliigasse püsima jäämiseks.

Tellijale Tellijale

Vastaseks on esiliiga võitnud Tiit Soku juhendatav Betoonimeister/Tskk/Nord. Mis omakorda tähendab, et järgmiseks hooajaks võidakse langeda koguni esiliigasse.

Viimaseid Tarva kohtumisi on olnud vaatamas vaid paarisajapealine publik, selgub korvpalliliidu protokollidest. Viimasel ajal on viiesajapealine publik olnud hoopis Rakvere Võrkpalliklubi mängudel. Sel hooajal suutis Rakvere Võrkpalliklubi tulla Balti liiga tšempioniks. Ja publik on seetõttu leidnud tee saali.

Rakvere linna 2017. aasta esindusvõistkondadeks on Rakvere Tarva korvpalliklubi, Rakvere Võrkpalliklubi ja Rakvere JK Tarva jalgpallimeeskond. Seda joont on linn hoidnud ja kavatseb ka tulevikus hoida. Sõltumata, kas mängitakse esiliigas või kõige kõrgemal tasemel, ütleb linnapea Mihkel Juhkami.

Linn andis sel aastal kõigile pallimänguklubidele 8000 eurot. «Me ei saa sellest lähtuda, et vahepeal korvpall parem ja neil rohkem vaatajaid, siis jälle võrkpall parem. Eesmärk on, et mõlemad klubid areneks ja toimiks. Lisaks rahale saavad mõlemad ka saali tasuta kasutada,» lisab Juhkami.

24.04.2017 26.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto