L, 1.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Paides ründasid suured poisid kaikaga esimese klassi last

Järva Teataja
Paides ründasid suured poisid kaikaga esimese klassi last
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Paide ühisgümnaasiumi juures tungisid suuremad koolipoisid eile kallale esimese klassi lapsele, pekstes teda puutoikaga jalgadesse ja pähe.

Poisi 20-aastane õde Kaisa ütles, et kuna tema väikevend saab küll eesti keelest aru, aga vastu ei räägi, puudus võimalus, et laps oleks saanud suuremaid kuidagi provotseerida.

Õe sõnul leidis vahejuhtum aset Paide lasteaia esisel alal kella 12–13 paiku. Pärast juhtunut helistas laps suuremale vennale, kellega koos käidi ka EMOs. «Mina läksin neile sinna järele, kuna meie ema käib kaugemal tööl,» täpsustas Kaisa. «EMOs leiti pea vasakul küljel muhk.»

Eile teavitas lapse ema juhtunust ka klassijuhatajat ja tegi avalduse politseisse. Lapse kirjelduse kohaselt oli ründajaid viis, kuid neist üks lõi, teised vaatasid pealt.

Paide ühisgümnaasiumi direktor Kersti Laastau kuulis vahejuhtumist õhtul ajakirjanikult. Ta lubas, et hakkab juhtumiga täna hommikul koolis kohe tegelema.

Märksõnad
Tagasi üles