Sisukord
Maailm
Postimees
28.04.2017
Eesti Karupojad ronisid maja kõrvale puu otsa lustima Mälumäng EKA krundile plaanitakse 30-korruselist hoonet (2) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Ametnik: seaduse rikkumine ei tähenda kohe vallandamist (1) Tagakülg Allik leidis, et juht peabki haiglat meelelahutusüritustel esindama Piirivalvurite uppumiseni viis asjaolude kokkulangemine Eesti lühiuudised Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali Ministeerium andis Saluveerile viimase õlekõrre (2) Majandus Sester majandusekspertide hävitavast hinnangust ei hooli (7) Eesti majanduse lühiuudised Trump lubab suurt maksude alandamist Lapsi saab sel suvel lihtsamalt tööle palgata NAFTA jääb püsima (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 28.04. Venemaa rekameeste streik muutub poliitiliseks Hispaania välisminister tankivates Vene laevades probleemi ei näe Suur interaktiivne graafik: Cassini alustas oma finaalsööste läbi Saturni rõngaste Arvamus Raul Eamets: praegu ei ole õige aeg riigieelarvet miinusesse ajada (46) Taavi Minnik: ei tule Frumpi ega Frexitit (10) Henrik Roonemaa: viie aasta pärast loome tõeministeeriumi (4) Juhtkiri: lugu magusast krundist Anne Sulling: Eesti innovatsioonipoliitika vajab restart'i (26) Postimees 1899. aastal: head lauakombed panevad maja särama! Kultuur reket: kui vihma sajab, saan märjaks nagu teisedki Päär Pärenson: Viljandi tantsukool pakkus mulle laia ampluaad Jüri Nael: Üheski teises koolis pole ma kogenud sellist vaimsust ja kokkukuuluvuse tunnet Viljandis koolitatakse tantsuõpetajaid nagu koreograafe Sport Kotsar jääb koondisest eemale Spordi lühiuudised Järv tõstis Tartu võidule Kontaveidi uue taseme tagamaad: parem füüsis, eneseusk ja treeneri naljad Kas kogemus maksab? Tituleeritud kolmik ja uustulnuk Rannula hakkavad medaleid jagama Tallinn EKA krundile plaanitakse 30-korruselist hoonet (2) Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali Tartu Tartu ülikool asendab maalikunsti süvaõppe huviharidusega Fotod: Lõunakeskus kasvas pea kolmandiku suuremaks Oma poe avav juustutalu võtab möödasõitjatelt pinge maha Meelelahutus Koomiks Sudoku

Venemaa rekameeste streik muutub poliitiliseks

3 min lugemist
Aleksei Sorokovoi (paremal) ja Sergei Rudametkin veoki kasti tehtud improviseeritud staabis. FOTO: Jaanus Piirsalu

Venemaal laieneb era-kaugsõiduautojuhtide streik, kes protestivad nende väitel ebaõiglase teemaksu vastu, mis sööb ära suure osa töötajate sissetulekust. Rahulolematuse kasvades on protestid muutunud poliitiliseks.

Tellijale Tellijale

Moskvat ümbritseval ringteel Reutovi endise teaduslinna kaubanduskeskuses istumisstreiki pidavate juhtide juurde tuleb  vanemapoolne proua. «Ma saan ju aru, et te streigite meie kõigi eest,» ütleb ta ja ulatab meestele 5000-rublase (80 eurot). Mehed hakkavad vastu ajama, sest see on vähemalt veerand tädikese pensionist. «Ei ole vaja, see on minu osa teie toetuseks,» teatab tädike rangelt ja läheb minema.

«Kui kõik vaid aru saaksid, et meie väljasuretamine on kasulik ainult suurärile ning toob kaasa kõikide kaupade kallinemise eranditult kõigile,» ütleb Sergei Rudametkin, rekajuht ning üks Venemaa Kaubavedajate Ühenduse (VKÜ) eestvedajaid Moskva piirkonnas.

27.04.2017 29.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto