Sisukord
Korvpall
Tänane leht
28.04.2017
Eesti Karupojad ronisid maja kõrvale puu otsa lustima Mälumäng EKA krundile plaanitakse 30-korruselist hoonet (2) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Ametnik: seaduse rikkumine ei tähenda kohe vallandamist (1) Tagakülg Allik leidis, et juht peabki haiglat meelelahutusüritustel esindama Piirivalvurite uppumiseni viis asjaolude kokkulangemine Eesti lühiuudised Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali Ministeerium andis Saluveerile viimase õlekõrre (2) Majandus Sester majandusekspertide hävitavast hinnangust ei hooli (7) Eesti majanduse lühiuudised Trump lubab suurt maksude alandamist Lapsi saab sel suvel lihtsamalt tööle palgata NAFTA jääb püsima (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 28.04. Venemaa rekameeste streik muutub poliitiliseks Hispaania välisminister tankivates Vene laevades probleemi ei näe Suur interaktiivne graafik: Cassini alustas oma finaalsööste läbi Saturni rõngaste Arvamus Raul Eamets: praegu ei ole õige aeg riigieelarvet miinusesse ajada (46) Taavi Minnik: ei tule Frumpi ega Frexitit (10) Henrik Roonemaa: viie aasta pärast loome tõeministeeriumi (4) Juhtkiri: lugu magusast krundist Anne Sulling: Eesti innovatsioonipoliitika vajab restart'i (26) Postimees 1899. aastal: head lauakombed panevad maja särama! Kultuur reket: kui vihma sajab, saan märjaks nagu teisedki Päär Pärenson: Viljandi tantsukool pakkus mulle laia ampluaad Jüri Nael: Üheski teises koolis pole ma kogenud sellist vaimsust ja kokkukuuluvuse tunnet Viljandis koolitatakse tantsuõpetajaid nagu koreograafe Sport Kotsar jääb koondisest eemale Spordi lühiuudised Järv tõstis Tartu võidule Kontaveidi uue taseme tagamaad: parem füüsis, eneseusk ja treeneri naljad Kas kogemus maksab? Tituleeritud kolmik ja uustulnuk Rannula hakkavad medaleid jagama Tallinn EKA krundile plaanitakse 30-korruselist hoonet (2) Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali Tartu Tartu ülikool asendab maalikunsti süvaõppe huviharidusega Fotod: Lõunakeskus kasvas pea kolmandiku suuremaks Oma poe avav juustutalu võtab möödasõitjatelt pinge maha Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas kogemus maksab? Tituleeritud kolmik ja uustulnuk Rannula hakkavad medaleid jagama

3 min lugemist
Heiko Rannula sihib treenerina elu esimeset Eesti meistriliiga medalit. FOTO: MADIS SINIVEE/PÄRNU POSTIMEES

Alar Varrakul, Gert Kullamäel ja Aivar Kuusmaal on peatreenerina kamba peale 16 Eesti meistrivõistluste medalit. Suure tõenäosusega saab igaüks mais mingit värvi autasu juurde, aga medalimängude uustulnukal Heiko Rannulal on Pärnuga kuri plaan kolmiku plaan sassi lüüa.

Tellijale Tellijale

Kolmandat hooaega Pärnu esindusmeeskonda treeniv 33-aastane Rannula pole nii tähtsaid mänge varem juhendanud ja seega on paslik küsida, kas noore treeneri kogenematus võib seerias tiitlikaitsja Kalev/Cramo ja Varraku vastu rolli mängida? Või eeldatavas pronksiheitluses Rapla ja Kuusmaa vastu?

Rannula ei osanud öelda, kas ta suudab pingetest üle olla, aga oma tegemisi analüüsides leidis kunagine Tartu Ülikool / Rocki mängujuht, et kõik võiks justkui sujuda. «Ma ei jõuagi tavaliselt põdemiseni, sest mul on mänguks kindel plaan valmis mõeldud. Kui see plaan ei tööta, siis ma saan seda mängu jooksul või pärast mängu teada. Proovin mitte üle mõelda,» avaldas ta oma kreedo.

27.04.2017 29.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto