Sisukord
Eesti
Tänane leht
28.04.2017
Eesti Karupojad ronisid maja kõrvale puu otsa lustima Mälumäng EKA krundile plaanitakse 30-korruselist hoonet (2) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Ametnik: seaduse rikkumine ei tähenda kohe vallandamist (1) Tagakülg Allik leidis, et juht peabki haiglat meelelahutusüritustel esindama Piirivalvurite uppumiseni viis asjaolude kokkulangemine Eesti lühiuudised Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali Ministeerium andis Saluveerile viimase õlekõrre (2) Majandus Sester majandusekspertide hävitavast hinnangust ei hooli (7) Eesti majanduse lühiuudised Trump lubab suurt maksude alandamist Lapsi saab sel suvel lihtsamalt tööle palgata NAFTA jääb püsima (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 28.04. Venemaa rekameeste streik muutub poliitiliseks Hispaania välisminister tankivates Vene laevades probleemi ei näe Suur interaktiivne graafik: Cassini alustas oma finaalsööste läbi Saturni rõngaste Arvamus Raul Eamets: praegu ei ole õige aeg riigieelarvet miinusesse ajada (46) Taavi Minnik: ei tule Frumpi ega Frexitit (10) Henrik Roonemaa: viie aasta pärast loome tõeministeeriumi (4) Juhtkiri: lugu magusast krundist Anne Sulling: Eesti innovatsioonipoliitika vajab restart'i (26) Postimees 1899. aastal: head lauakombed panevad maja särama! Kultuur reket: kui vihma sajab, saan märjaks nagu teisedki Päär Pärenson: Viljandi tantsukool pakkus mulle laia ampluaad Jüri Nael: Üheski teises koolis pole ma kogenud sellist vaimsust ja kokkukuuluvuse tunnet Viljandis koolitatakse tantsuõpetajaid nagu koreograafe Sport Kotsar jääb koondisest eemale Spordi lühiuudised Järv tõstis Tartu võidule Kontaveidi uue taseme tagamaad: parem füüsis, eneseusk ja treeneri naljad Kas kogemus maksab? Tituleeritud kolmik ja uustulnuk Rannula hakkavad medaleid jagama Tallinn EKA krundile plaanitakse 30-korruselist hoonet (2) Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali Tartu Tartu ülikool asendab maalikunsti süvaõppe huviharidusega Fotod: Lõunakeskus kasvas pea kolmandiku suuremaks Oma poe avav juustutalu võtab möödasõitjatelt pinge maha Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ministeerium andis Saluveerile viimase õlekõrre

3 min lugemist
Aarne Saluveer. FOTO: Peeter Langovits

Georg Otsa muusikakooli töötajate kaebusi direktor Aarne Saluveeri suhtes menetlevad nii politsei kui ka andmekaitse inspektsioon, ent haridusministeerium loodab seni, et tüli osapooled ikkagi lepivad ära.

Tellijale Tellijale

Ministeerium andis Saluveerile uue võimaluse eile, kui teatas umbusaldust avaldanud Otsa kooli töötajatele, et ehkki direktor on rikkunud seadust ja teinud vigu, võib ta ametis jätkata. Ministeeriumi soovitus on, et erimeelsusi õpetajatega tuleks Saluveeril hakata lahendama psühholoogi abil.

Otsuse allkirjastanud haridus- ja teadusministeeriumi koolivõrgu juht Kalle Küttis vastas umbusaldajatele, et tunnustab õpetajate otsusekindlust avaldada arvamust ja seista oma õiguste eest.

Otsa kooli õpetajate palgakorralduse muutmine olevat tema sõnul positiivne algatus. «Samas ei ole ma kindlasti rahul viisiga, kuidas kooli juhtkond on muudatusi ellu viinud,» nentis haridusametnik. Direktori väljavahetamist ministeerium praegu ei toeta.

27.04.2017 29.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto