Sisukord
Eesti
Postimees
28.04.2017
Eesti Karupojad ronisid maja kõrvale puu otsa lustima Mälumäng EKA krundile plaanitakse 30-korruselist hoonet (2) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Ametnik: seaduse rikkumine ei tähenda kohe vallandamist (1) Tagakülg Allik leidis, et juht peabki haiglat meelelahutusüritustel esindama Piirivalvurite uppumiseni viis asjaolude kokkulangemine Eesti lühiuudised Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali Ministeerium andis Saluveerile viimase õlekõrre (2) Majandus Sester majandusekspertide hävitavast hinnangust ei hooli (7) Eesti majanduse lühiuudised Trump lubab suurt maksude alandamist Lapsi saab sel suvel lihtsamalt tööle palgata NAFTA jääb püsima (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 28.04. Venemaa rekameeste streik muutub poliitiliseks Hispaania välisminister tankivates Vene laevades probleemi ei näe Suur interaktiivne graafik: Cassini alustas oma finaalsööste läbi Saturni rõngaste Arvamus Raul Eamets: praegu ei ole õige aeg riigieelarvet miinusesse ajada (46) Taavi Minnik: ei tule Frumpi ega Frexitit (10) Henrik Roonemaa: viie aasta pärast loome tõeministeeriumi (4) Juhtkiri: lugu magusast krundist Anne Sulling: Eesti innovatsioonipoliitika vajab restart'i (26) Postimees 1899. aastal: head lauakombed panevad maja särama! Kultuur reket: kui vihma sajab, saan märjaks nagu teisedki Päär Pärenson: Viljandi tantsukool pakkus mulle laia ampluaad Jüri Nael: Üheski teises koolis pole ma kogenud sellist vaimsust ja kokkukuuluvuse tunnet Viljandis koolitatakse tantsuõpetajaid nagu koreograafe Sport Kotsar jääb koondisest eemale Spordi lühiuudised Järv tõstis Tartu võidule Kontaveidi uue taseme tagamaad: parem füüsis, eneseusk ja treeneri naljad Kas kogemus maksab? Tituleeritud kolmik ja uustulnuk Rannula hakkavad medaleid jagama Tallinn EKA krundile plaanitakse 30-korruselist hoonet (2) Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali Tartu Tartu ülikool asendab maalikunsti süvaõppe huviharidusega Fotod: Lõunakeskus kasvas pea kolmandiku suuremaks Oma poe avav juustutalu võtab möödasõitjatelt pinge maha Meelelahutus Koomiks Sudoku

Põhja-Tallinna linnaosavalitsus ei koli Arsenali

1 min lugemist
Arsenali keskus. FOTO: Mihkel Maripuu

Tallinn on loobunud ideest kolida Põhja-Tallinna linnaosavalitsus Arsenali keskusesse, kuid samas pole ka otsust uue asukoha suhtes, ütles linnavalitsuse pressiesindaja Toomas Pirn.

Ta märkis, et ei ole arutatud ega kindlasti mitte otsustatud, kas ja kuhu linnaosavalitsus kolib, ning siin oodatakse eelkõige linnaosa enda initsiatiivi.

Põhja-Tallinna läbirääkimised Arsenali keskusega sinna ruumide soetamiseks jäid seisma seetõttu, et keskuse omanike seast avastati aastavahetuse paiku ootamatult Reformierakonna mõjukas liige Rain Rosimannus, mis tekitas kahtlusi korruptiivsetest suhetest keskuse krundi omandamisel.

Läbirääkimised peatati linnapea kohusetäitja Taavi Aasa korraldusel. Viimane ütles jaanuari lõpus, et Arsenali keskuses avalikuks tulnud Rosimannuse osaluse omandamine näeb halb välja ning võib takistada Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse kolimist keskusesse.

Põhja-Tallinna linnaosavanema Raimond Kaljulaidi sõnul peeti läbirääkimisi eelmisel aastal seepärast, et sooviti parandada eelkõige eraldi hoones asuva sotsiaalhoolekande osakonna töötajate töötingimusi.

«Kitsad ruumid, puudulik ventilatsioon ja ebavõrdsus võrreldes teiste linnaosavalitsuse osakondade töötajatega nõuavad lahendust. Samas on ka linnaosavalitsuse peamaja ruumiprogramm endiselt Kalinini rajooni täitevkomitee vaimus. Minu arusaamise järgi peavad töötingimused olema võrdsed nii linnaosa juhtkonnale kui ka näiteks lastekaitse talitusele,» rõhutas ta.

Kaljulaidi sõnul võtsid ametnikud pakkumuse mitmest kohast ning Arsenali keskuse tingimused ja hind olid üldjoontes mõistlikud.

Seotud lood
27.04.2017 29.04.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto