Sisukord
Välisuudised
Tänane leht
02.05.2017
Eesti Nädalavahetuse torm viis Patareilt katuse (2) RMK jättis üürniku maja müügist teavitamata Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Võtame lapselt tooli ja telefoni, anname asemele palli Enamik koolikotte liialt rasked Iga 20 minuti järel tõuse püsti Kärdla lennujaamas töötatakse välja GPS-põhise lähenemise kord Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Amazonist on saanud kasumimasin Eesti mõisnike järeltulija võitleb ameeriklaste äri eest Venemaal (9) Taxify: vanameelsed taksod tulnuks palju varem kõrvale heita (3) Välismaa Navalnõi edu sõltub hirmu ületamisest Laienev protest Venemaal näitab inimeste naasmist poliitikasse Põhja-Korea jätkab ähvardamist Välismaa lühid Eerik-Niiles Kross: Euroopa Nõukogu häbi ja taassünd Arvamus Jüri Ratas: miks muutsime eelarvereeglit? (14) Siiri Erala: palun lubage tõusta! Postimees 1938. aastal: Oinas Budapesti ülikooli Juhtkiri: kas rekordijärgne maailm oleks ka dopingujärgne? (2) Mihkel Mutt: mitte ainult kultuurist – vastuseks «Trumpi teinud» Mart Helmele (25) Kultuur Jazzkaare mitmekesisus hämmastab. Aga kas ainult sellega? Sport Euroopa ja maailma kergejõustikurekordid tahetakse nullida Bottas jõudis esimese võiduni Realil võimalus teha ajalugu, teistel aga ajalooline võimalus Neuville tõusis kindlaks soosikuks, Tänakut ootab üks tema lemmikralli Mis saab Selverist ja Bigbankist uuel hooajal? Elu pärast Joshua triumfi ja Klitško hävingut: kes on nüüd poksimaailmas tegijad? Tallinn Nädalavahetuse torm viis Patareilt katuse (2) Tartu Selgub Tartu kõige rattasõbralikum ettevõte Vana naise sajast aastast üks on kirjutatud korstnasse Kikkpoksija pistab Piirissaarel rinda poe pidamisega Prügikotid täitusid ilma saja grammita Tudengid sügasid kukalt ja ehitasid isesõitva auto Neli Tartumaa õpilasfirmat pürgib Eesti parimaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Põhja-Korea jätkab ähvardamist

2 min lugemist
Lõunakorealased üleeile pealinnas Soulis vaatamas raudteejaamas uudist põhjanaabri raketikatsetusest. FOTO: KIM HONG-JI/REUTERS/Scanpix

Põhja-Korea hoiatas eile taas, et korraldab tuumakatsetuse ükskõik millal ja ükskõik kus, USA riigipea Donald Trump rõhutas aga jälle, et sõjaline vastus pole välistatud.

Tellijale Tellijale

Pinged Korea poolsaarel on nädalaid haripunktis märkide tõttu, et Põhja-Korea valmistub uueks kaugmaaraketi- või tuumakatsetuseks. Washington on keeldunud välistamast sõjalist vastulööki katsetusele. Mitmed märgid viitavad sellele, et Pyongyang teeb ettevalmistusi tuuma- või mandritevahelise raketi katsetuseks.

Põhja-Korea välisministeeriumi esindaja ütles eile, et Pyongyang on täielikult valmis reageerima kõigile USA sammudele. Režiim jätkab ennetava tuumavõimekuse maksimumini tugevdamist, kuni Washington ei ole oma vaenulikust poliitikast loobunud, märkis välisministeeriumi esindaja riikliku uudisteagentuuri KCNA teatel.

01.05.2017 03.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto