L, 8.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sõudjad said esimeseks MK-etapiks koosseisud paika

Madis Kalvet
Sõudjad said esimeseks MK-etapiks koosseisud paika
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
2013. ja 2014. aastal sõitsid neljapaadis koos Kaspar Taimsoo (paremal), Sten-Erik Anderson, Allar Raja ja Kaur Kuslap. Tänavuse hooaja esimeseks MK-etapiks istutakse peaaegu samas koosseisus taas ühte paati - Raja asemel on koosseisus Joosep Laos.
2013. ja 2014. aastal sõitsid neljapaadis koos Kaspar Taimsoo (paremal), Sten-Erik Anderson, Allar Raja ja Kaur Kuslap. Tänavuse hooaja esimeseks MK-etapiks istutakse peaaegu samas koosseisus taas ühte paati - Raja asemel on koosseisus Joosep Laos. Foto: Fred Killing

Sõudjatel on nädalavahetusel kavas hooaja esimene tähtis võistlus, kui 5.–7. maini peetakse Belgradis MK-etapp. Eestlased lähevad välja kahe- ja neljapaadiga.

Kui juba varem oli selge, et kahepaadil stardivad Allar Raja ja Tõnu Endrekson, siis nüüd on lõplikult paigas ka neljapaadi koosseis. Neljapaat läheb Belgradis starti koosseisus Kaur Kuslap, Joosep Laos, Sten-Erik Anderson ja Kaspar Taimsoo.

Seega on neljapaat kolmveerandi ulatuses samasugune, nagu oli Eesti esipaat aastatel 2013. ja 2014. «Kolm meest on samad nagu toona. Allarit asendab ainult Joosep Laos. Tegelikult asendas Joosep toona aeg-ajalt ka Allarit, kui viimasel oli seljaga probleeme,» avaldas koondise peatreener Matti Killing Postimehele.

Märksõnad
Tagasi üles