Reps: koorijuht ei salligi vahelesegamist

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps ütles enne Sputniku avaldatud intervjuud, et tema niisuguse kanaliga ei tegele. FOTO: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Haridusminister Mailis Reps (Keskerakond) ütleb, et vastuolude sügavus Georg Otsa nimelises muusikakoolis oli talle ootamatu avastus ning kuigi ta hindab Aarne Saluveeri kõrgelt, pole pikas perspektiivis tema jätkamine koolijuhina võimalik. Kuidas asjad täpselt edasi kulgevad, sõltub koolis tehtavast auditist.

Tellijale Tellijale

Viimase kolme-nelja aastaga eriti teravaks kiskunud kriipimine Otsa kooli töötajate ja juhi Aarne Saluveeri vahel jõudis pärast 79 töötaja kirjalikku umbusaldusavaldust läinud nädalal avalikkuse ette, kuid teie ministrina pole sõnagi öelnud.

Oleme äraootavad. Ootame laiapõhjalist auditit.

Mis see on?

Siseaudit – raamatupidajad, kõik spetsialistid peavad dokumente analüüsima. On mitu ettekirjutust, Saluveerile on hoiatus tehtud. 2013. aasta dokumendid, mis on nüüd välja toodud, tuleb ministeeriumi välis- ja sisehindamise spetsialistidest, meie raamatupidajatest, juristidest kokku pandud komisjonil üle vaadata. Nad analüüsivad olukorda bürokraatlikult, juriidiliselt, sisuliselt.

02.05.2017 04.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto