Sisukord
Majandus
Postimees
04.05.2017
Eesti Horoskoop Mälumäng Palju õnne Dilbert Tagakülg Male Esikaas 4. 05. Kummardus Postimehe tegijatele Sõidujagajatele seatakse samasugused nõuded nagu taksodele Napsitanud kohtunik soovib ametist lahkuda Vallad korraldasid omadele palgaralli (5) Piirissaare elumuutust tähistati lindilõikamise talgutega Mees, kes lõi eesti ajakirjanduse Majandus Läti ja Leedu Prismale sai saatuslikuks poodide vähesus Metsatöösturid survestavad riiki (1) Eesti firma digiteerib Leedu metsandust Eesti majanduse lühiuudised Apple’il on tallel veerand triljonit Välismaa Kuidas Vene raha läbi Läti Le Peni kätte liikus EL lisas Brexiti läbirääkimistele õli tulle PERSOON: Iraanlanna, kellele öeldi neljas kord ei Erdoğan ja Putin kohtusid Sotšis Arvamus Taavi Minnik: Kreml fekaalide ja briljantrohelisega Navalnõi vastu (1) Jüri Laurson: pesumasin vanni kõrval ehk Liiga palju elektriõnnetusi (1) Ahto Lobjakas: May ja Juncker vormistavad lahutust (4) Daniel Pipes: Erdoğani viis mõistatust (5) Postimees 1935. aastal: Inglise kuninga juubelipidustuste sissejuhatus Juhtkiri: vallajuhtide palgatõus lahkumishüvitise nimel Kultuur Muusika- ja teatriakadeemia uus rektor on Ivari Ilja Sepa-Tom radikaalne sepp otse maa seest Sport FIFA soovib jalgpalli MMi Hiinale nihverdada? Põnev, aga ebatõenäoline teooria: Gerd Kanterist võib saada maailmarekordi omanik Rapla ei karda Tartus põruda Spordi lühiuudised Ott Tänak – ralliaasta 2017 kindlaima käega piloot Reali võitu oma silmaga tunnistanud Mart Seim: vägev! Epp Mäe tuli EMil medalile! Tartu Linn tõstab Ropka perearstid oma suurest majast välja (3) Tartu palkab oma pagulastele ametniku (1) Salvesti poes võib peagi käruga ostelda Vorbuse küla elanike joogivesi ei vasta nõuetele Kurdina sündinud poissi saavad jooksjad aidata Enduuromehed sätivad valmis radu ja tsikleid Aeg lendab ka Hiinalinnas, aga tuvid jäävad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti firma digiteerib Leedu metsandust

3 min lugemist
Timbeteri juht Anna-Greta Tsahkna kinnitab, et nende rakendus võimaldab millimeetri täpsusega puidu kogust mõõta, nii et metsaomanikke pole võimalik petta. FOTO: Sander Ilvest

Eesti idufirma Timbeter sõlmis hiljaaegu lepingu Leedu riigimetskonnaga, kes hakkab kasutama eestlaste nutirakendust puiduvirnade mõõtmiseks ja metsanduse digiteerimiseks.

Tellijale Tellijale

Ligi kolm aastat tagasi äriideede konkursi «Ajujaht» võitnud Timbeter on praeguseks esimese masendusoru üle elanud ja korraliku tehnoloogia välja arendanud ning on aeg murda uutele turgudele.

Leedu ongi siin esimene suur võit. «Kõik Leedu riigimetsa eest vastutavad tegelased hakkavad puitu mõõtma meie rakendusega,» ütles üks Timbeteri asutajaid ja juhte Anna-Greta Tsahkna. Lepingu suurus on paarsada tuhat eurot, mis on nende senist käivet arvestades kõva sõna. 2015. aastal oli ettevõtte müügitulu 18 000 eurot.

03.05.2017 05.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto