Sisukord
Võitlussport
Postimees
05.05.2017
Eesti Palju õnne Dilbert Tagakülg Male Eesti elanikud pooldavad ELi Eesti lühiuudised Kohus ei lubanud Paltsi ja Helmi tunnistama Tallinna linn hakkab jäätmeveol Ragn-Sellsiga konkureerima (3) Esikülg 5.05 Tallinna kerkib võimas kunstikeskus Keskerakond ei luba Rakveres usalduse kaotanuid kandideerima Riigil on võimalus võtta või jätta 200 000 eurot Süüdimõistetud Vene vägistajast võib Eestis saada lindprii (8) Horoskoop Reps tõrjub oravate algatust Mälumäng Haridusministeerium kolib Tallinna ja Tartu vahel ametnikke põhjalikult ümber (1) Majandus Elron euroraha kasutamisel edukaim USA suurim munitsipaalpankrot Mailis Lintlom jäi Kredexile lõplikult kaotajaks Välismajanduse lühid Eesti majanduse lühiuudised Aivar Koka riigihankepäev värvus mustaks (6) Välisaktsiate ostmine nõuab korralikku eeltööd Välismaa Välismaa lühiuudised 4.05.2017 Pariis ja Le Pen ei käi omavahel kokku (4) Poola linna tekkis maalihke tagajärjel hiiglaslik auk Le Pen ja Macron ei hoidnud solvanguid ja süüdistusi tagasi Macron teeb Prantsusmaa noorte seas võidukäiku (3) Saksamaad raputab Bundeswehri neonatsiskandaal Arvamus Aivar Pau: Ansipi õudsevõitu unenägu – rändlustasud kaovad ja vanaemad maksavad selle kinni (8) Andrus Karnau: maksumaksja võidab Tootsis niikuinii Tiit Lääne: stalinlik kuritöö ajaloo kallal (2) Keit Kasemets: millist Euroopat me tahame? (7) Kaire Uusen: miks ametnike palgad avalikkust ärritavad? (6) Edasi 1990. aastal: Tšernobõl kummitab ka Rootsit Kultuur Indrek Hirv: Ma olen lasknud ennast rõõmsamaks ja vabamaks (1) NUKU teatris võitlevad raha ja hing Luuletaja, kes ootas terve halli päeva (1) Sport Juventus jätkab eksimusteta Spordi lühiuudised Pronksinaisel Epp Mäel oli EMil kaasas uus salarelv Kangert läheb Girole etapivõitu noolima (1) Kullamäe leidis vajaliku nipi ja Rapla üllatus jäi vormistamata Eesti parim võitleja: rasked matšid toovad valu, aga ka õpetust Tallinn Tallinna linn hakkab jäätmeveol Ragn-Sellsiga konkureerima (3) Tartu Emajõgi jättis 150 aastat tagasi rekordüleujutuses ulualuseta tuhatkond tartlast Elu muutub, Violetta astub tänapäeval lavale seksika narkarina Õudselt õpetlik näitus jõudis pärast kaht aastat ootamist Ahhaasse Tammeka treener: kaitses tuleb hoolsam olla Jooksumaraton üllatab uue distantsi ja lihata toiduga Noored pagarid-kondiitrid vuhivad talgulistele küpsiseid ja pirukaid teha Kunstitudengite fantaasia: all tšillid, üleval tornis grillid Linnavolinik: küsige infot ikka otseallikast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti parim võitleja: rasked matšid toovad valu, aga ka õpetust

4 min lugemist
Eelmise aasta lõpus toimunud Number One Fight Show võitlusõhtul näitas Maksim Vorovski (vasakul) taas taset ning nokauteeris neljal korral kikkpoksis maailmameistriks kroonitud Prantsusmaa võitleja Cheick Sidibe. FOTO: Number One Fight Show

Rusikahoop vasaku käega, seejärel paremaga, jälle vasakuga ja siis taas paremaga. Sekka üks täpne löök ka jalaga. 4000 Tondiraba jäähalli kogunenud inimest võivad taas rõõmust rõkata. Sellist sündmuste käiku on ennegi nähtud ja tõenäoliselt nähakse täna taas, kui ringi astub Eesti parim võitlussportlane Maksim Vorovski.

Tellijale Tellijale

Võistlusspordisarju tegutseb Eestis viimastel aastatel mitu. Sportlastest on siinse publiku vaieldamatuks lemmikuks kerkinud Vorovski, kes on pealtvaatajate südameid võlunud oma agressiivse ja kõike mängu paneva stiiliga. Viimasel ajal näeb teda Eestis rusikaid käiku laskmas aga ainult kahel õhtul aasta jooksul.

Reede õhtul Tondiraba jäähallis Number One Fight Show’l tuleb tal sel korral K1 reeglitega peetavas duellis rinda pista poolaka Stanislaw Zaniewskiga. Loomulikult on tegemist õhtu peamatšiga.

«Ma tunnen Eestis väga suurt toetust. See on tõesti meeldiv. Soovin öelda kõigile selle eest suure tänu. Mul on alati üks eesmärk: pean minema ringi ning tegema oma tööd nii hästi kui võimalik,» jääb 28-aastane Vorovski ise tagasihoidlikuks. «Kui inimesed mind hindavad, on see väga meeldiv.»

04.05.2017 06.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto