Sisukord
Eesti
Tänane leht
08.05.2017
Eesti Mälumäng Haldusreformi telgitagustes kavandatakse maakaupluste sulgemist (3) Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Äpardunud tanklaröövel: olen katkine inimene (3) Tagakülg Esikülg 8. mai Majandus Külm hävitas Prantsusmaal osa veinitoodangust Majanduse lühiuudised Nortal sai USAs hiigellepingu Kildanafta on tagasi (4) Keskkonnaaktivistid jäävad piiriehitusest kõrvale Välismaa AJA PEEGEL: Nõukogude inimkatsed Totskojes Prantsusmaa sai oma häkkimisskandaali Valimistel hoidsid silma peal ka sõdurid Valimas käinud prantslaste südant vaevas ebavõrdsus Välismaa lühiuudised 7.05.2017 Arvamus Juhtkiri: lahing Euroopa pärast (30) Tallinna peaarhitekti vastulause: kuuldused miljööväärtuse surmast on liialdatud (5) Toomas Kruustük: tööjõupuudus pärsib Eesti tööstuse arengut (5) Olev Remsu: Putin ja Kadõrov – teineteise pantvangid Kultuur Eesti teater üle 20 aasta Tšehhovi festivalil (1) Ivari Ilja: soovin, et me eestlastena iseendale rohkem meeldiks Sport Spordi lühiuudised Prantsusmaa šokeeris Soomet! REPORTAAŽ: Rapla murdis Tartu ja kerkis korvpallipealinnaks! Kõige edukamaks meesmaadlejaks kerkis Eerik Aps Eesti vehklejate triumf Rio de Janeiros Dirigendi puudumine on halvanud tiitlikaitsja Infoneti mängu Sõudjad andsid peatreener Killingule kõvasti mõtteainet Ootamatult uhke vastuvõtu saanud Mäe sihib juba järgmist medalit Põnev uuendus suurendab Ingrid Puusta medališanssi EMil Tartu Sadama ehitusel rebenesid lahti vanad sõjahaavad Unistus uuest majast pani koolipere rehade järele haarama Spordipargi juht teab selle hädasid läbi ja lõhki Võitja läbis jooksumaratoni otsast lõpuni sokkides mullusest kiiremini Kaduv vald valis külakeskuseks kavandi «Pärg» Mees, kes kujundas Tartu vaimu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Äpardunud tanklaröövel: olen katkine inimene

8 min lugemist
LHV klientide miljonid maha mänginud Hendrik Koppel ütleb, et hoiab börsist tänaseni eemale. FOTO: Liis Treimann

Hendrik Koppelil (29) on Eesti avalikkuses vastuoluline kuulsus: esmalt oli ta börsimängurist imelaps ja seejärel lihtlabane tanklaröövel.

Tellijale Tellijale

Koppeli tegi avalikkusele tuntuks ETV saade «Pealtnägija» lausa kahe persoonilooga. Seni ei ole kurikuulsa ja isegi müstilise kuvandi pälvinud Koppel ise selgitusi jaganud. Nüüd, mõned kuud vabaduses olles, soovib ta seda teha. «LHV osas mul on kahju, et nii on läinud – ma tahtsin teenida, ma tahtsin end näidata. Nagu me kõik – ma tahtsin paremat elu, aga ei läinud nii. Ma olen liiga kaua vait olnud,» räägib ta, sest püüab enda sõnul eluga edasi minna.

Koppelit tuntakse tänaval ära, näidatakse näpuga, irvitatakse. «See on tanklaröövi pärast, ma saan sellest kõigest aru.» 

Kogu koolitee väidetavalt jõhkra kiusamise all kannatanud Koppel kinnitab, et see on tema jaoks déjà vu – justkui oleks tagasi Kuressaare gümnaasiumis.

06.05.2017 09.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto