Sisukord
Eesti
Tänane leht
11.05.2017
Eesti Patustanud liitlassõdurile on erireeglid (26) Mälumäng Koit ja Laura astuvad võistlustulle Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Esikülg 11. mai Kui Postimehe patarei oli Tartu särtsu täis Eesti lühiuudised 11.05 Liiklushanke suhtes algatati järelevalve Majandus Miljardäride selle aasta võitjad ja kaotajad Mänguarendajal kasv kinni Eesti innukus euroliidus hakkab peagi kätte maksma (9) Välismaa Välismaa lühiuudised 11.05 Kongresmen McCaul: Putin pole ei USA ega Eesti sõber (1) Trump mõlgutas FBI direktori vallandamise mõtteid juba varem PERSOON. Põhja-Korea põgenike järeltulija unistab Korea ühendamisest Arvamus Heimar Lenk: kas vasakvalitsus ravib omandireformi orjade haavad? (4) Tõnis Oja: valitsus ettevõtjatele: ärge investeerige! (31) Juhtkiri: 9. mai saab olla vaid sõjaohvrite mälestuspäev (8) Lugeja kiri: Ema Teresale mõeldes (4) Merike Kull, Marko Uibu, Triin Vihalemm: kuidas «istuva ajastu» lapsed koolis liikuma saada Edasi 1976. aastal: võitluses õiguslikkuse eest Kristina Mänd: kogu kaubandus võiks olla õiglane (3) Kultuur Vaimu monoloog laibale (1) Trad.Attack!: Kui ükskord muu maailm kokku peaks kukkuma, siis meie oma püsib ikka Vanamoelisuse võlu ja valu Sport Spordi lühiuudised Väravavaht Varusk ja tõhus kiirrünnak viisid Serviti finaali juhtima Ott Tänak peab MM-tiitlit tänavu keeruliseks, aga mitte võimatuks ülesandeks Aivar Kuusmaa: ma ei taha seda hõbedat! (1) Juventus trügib jõuga suurte poiste mängumaale Endrekson kohaneb tema jaoks unustuse hõlma vajunud rolliga Ott Tänak: meil on Ogierʼga sarnane maitse Tallinn Põhja-Tallinna valitsus tahab Meelis Pai vallandada Liiklushanke suhtes algatati järelevalve Tarbija Lanzarotel on aiad täis kaktuseid ja eluruumid asuvad koobastes Reisikülje lühiuudised Tartu Tartu ihkab juhita busse (1) Lõuna-Eesti suurim eratööandja laiendab sügiseks oma tehast Talgud läbi, Hiinalinna rookimine käib edasi Happe joomise ja lapiku maa jätab Akadeemia teistele ajakirjadele Iidne kristlik laul kohtub moodsa orelimuusikaga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koit ja Laura astuvad võistlustulle

5 min lugemist
Koit Toome ja Laura Põldvere Eurovisioonil. FOTO: SCANPIX

Euronädala esimene otsustav päev Eesti jaoks on kätte jõudnud – Koit ja Laura peavad oma loo suurte tähtedega televaatajate  ja kohtunike südametesse kirjutama. Kuigi kohapeal tehakse üsna vastukäivad ennustusi, on favoriidid siiski selgelt esile kerkinud ning ka «Verona» osas ollakse ühel meelel – seega on üsna suur lootus, et lugu kõlab ka laupäevases finaalis.

Tellijale Tellijale

Euromöllu esimene lahing Kiievis on peetud ning meie naabritele lõppes see hävitava lüüasaamisega. Finaali ei murdnud end ei Soome ega Läti. Seega peame pöialt, et otsustaval hetkel on neil võimalik oma hääled Eesti esindajatele kinkida.

Artistide jaoks on kohapealsed soodsad olud täielikult muutunud. Suvise soojuse on välja vahetanud napilt kaheksa kraadini küündiv jahedus ja tige tuul. Enamik lauljaid on mõistagi stressis: kaasa võetud glamuurirõivile tuleb kibekiiresti asendus leida, sest kõige rohkem kardab häälega töötav artist ootamatut külmetust.

10.05.2017 12.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto