Sisukord
Kultuur
Tänane leht
13.05.2017
Eesti Lennart Meri konverentsi sissejuhatuseks räägiti ELi tulevikust Mälumäng Nii naljakat Eurovisiooni finaali pole veel nähtud Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Soojem ilm aitab haududa Ratas: kellelgi pole õigust erakonda lõhkuda Piirivalvurite surmaõnnetuse põhjustas vale liigutus (1) Eesti loobus võimalusest uuesti laulda Välismaa Lennart Meri konverentsi sissejuhatuseks räägiti ELi tulevikust Google Translate aitab Ameerika sõdureid Poolas Uudisteagentuur tegi natsidega hämara lepingu (3) Teenides nii isa- kui ka kodumaad Euroopa kaitsekulude graafik täielike andmetega Arvamus EKI keelekool: hindamatu väärtusega esivanemate keel Postimees 1996. aastal: Eesti politseinik märatsevate serblaste käes Edu on ebainimlik (4) Tiiu Kuurme: ikka veel emale lootes (7) Enesekindel jonnipunn Ajast maha jäänud revolutsionäär (21) Partsi munade hoidja (4) Mart Kivastiku veste: artiste meil jätkub, aga kuhu on jäänud lauljad, kirjanikud, kunstnikud, suurmehed poliitikas? (13) Maire Liivamets: olla oma maa eliit. Aga kuidas? (5) Juhtkiri: Euroopa ja maailm ristteel (9) Ilmar Raag: ükski infokampaania ei lepita ühiskonda, kui majandus ei tööta ja riik on nõrk (9) Kultuur Nädala plaat. Ootuste survest Nädala plaat. Kuldne album Aja auk. Mürgel käib Sport Kuusmaa: me polnud selliseks kaitseks valmis Intervjuu: Aivar Pohlak valiti UEFA soovitusel FIFAs tähtsasse ametisse Eesti jalgpallikoondist ootab novembris eksootiline võistlusturnee Vaiksel ookeanil Mercedes rebib Ferraril eest Reportaaž: Rapla alustas hästi, Kalev lõpetas paremini AK Vikerkaar loeb. Suurim etnofuturist (1) 100 aastat üksildust Eesti külas Nädala plaat. Ootuste survest Konservatiivne Art Cologne Aja auk. Mürgel käib Eesti kultuuri täheatlas: rahvushümni sünd Tiiu Kuurme: ikka veel emale lootes (7) Peeter Langovitsi tagasivaade: jälle nimeks Eesti Vabariik Ilmar Raag: ükski infokampaania ei lepita ühiskonda, kui majandus ei tööta ja riik on nõrk (9) Arter Horoskoop Arvuti elutuppa? Miks ka mitte! «Kuningas Arthur: Mõõga legend» – film neile, kes juba kõike näinud Kuhu minna? Ka Läti saab 100-aastaseks! Evelini saade kohtub «Seksi ja linnaga» Suur intervjuu! Matti Maasikas: Eestil pole luksust lasta ajaloo lõpu jalgrattal jalg sirgu (1) Appi, särk jäi koju, ketsid ka! Ei spordimeest see takista! Kas te tõesti ei leia trenniks aega?! Võtke siit eeskuju! Ilona Leib: millal meil oli 36 tundi vaba aega? Kõik emad armastavad kooki Võilill – müstiline ja maalähedane Eurovisioon: pidu iga päev Juba mitmendat korda moest ära Sõiduproov: Land Rover Discovery. Maadeavastaja otsib tööd Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nädala plaat. Ootuste survest

2 min lugemist
Liisi Koikson FOTO: Kuvatõmmis

Liisi Koikson

Coffee For One

Hinne: 3

Tellijale Tellijale

Liisi Koiksoni hääl on keskmise eestlase jaoks ilmselt üks kõige tuttavamaid maailmas. On ju ühe tema kõige tuntuma laulu nimigi «Sinu hääl». Ja seetõttu tundub Koikson vaid tema hittidega kursis olijale turvaline valik, muusika, mille sa paned oma gluteenivabas Kalamaja kohvikus taustaks mängima, kui sa oled kohvikupidaja, ja keegi ei tule kurtma, miks teil siin õhkkonnaga sobimatu tümakas üürgab. Kui sa kohvikupidaja ei ole, sobib Koiksoni muusika pühapäevahommikutesse, kus sa võid rõõmustada, et sul pole kohustust täna tööle minna ja matcha-kooke valmistada.

«Coffee For One’i» esimene singel «Procrastination Queen» oli eelnevat juttu arvestades paras üllatus – mürased kitarrid, veidi pjharveylik ülbe vokaal. «Procrastination Queen» on vägev ja minimalistlik avalugu, aga tekitab albumi esimese maitsena selle suhtes valeootusi. Ülejäänud album on taas pigem selline Koikson, nagu me oleme varasemast kuulma harjunud, mis ei ole negatiivne, kuna Koikson on väga hea Koikson. Tundub, et ingliskeelne Koikson ongi too eksperimentaalsem ja otsivam, liigitas lauljanna juba oma esimese plaadi «The Gemini Diaries» garage’i alla.

12.05.2017 15.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto