Sisukord
Eesti
Postimees
15.05.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne 22 sasipundart lahti harutada (12) Tagakülg Magusamaks ei erista looduslikku ja lisatud suhkrut Aasta ema: konkurss peaks liitma kõiki emasid Koondamise tõttu jääb osa ilmaandmeid kogumata Tartus avaldati meelt plaanitava tselluloositehase vastu Minister Tsahkna kodus puhkes tulekahju Seeder hakkab otsima IRLi kadunud valijaid (1) Siirale muusikale panustanud Portugal võitis esimest korda Eurovisiooni Majandus Eestlane ei suuda auguga saiast loobuda Pensionifondiäri muutub üha kasumlikumaks Majanduse lühiuudised Turud ei karda enam mitte midagi Välismaa NATO asejuht: Afganistan saab taas tähelepanu AJA PEEGEL: Hispaania kaalub «natsiaja» muutmist Emmanuel Macron vannutati ametisse Hruštšovkasid armastavad moskvalased algatasid ülestõusu Põhja-Korea katsetas taas Soome leinab riigimeest Arvamus Eerik-Niiles Kross: Stalin, Tief ja Loone (70) Jaanus Marrandi: jõukuse kasvul piirid ees (11) Juhtkiri: kummaline vallavolikogu – nagu Schrödingeri kass (3) Postimees 1935. aastal: riigipöörde ja atentaadikavatsused Kadri Simson: investeeringud taristusse (1) Taavi Minnik: Keskerakonna puhtad põlled (4) Kultuur «Oma keele leidsin ma üles» Kas sa Alfredot ja Violettat tead? Isabelle Hupperti reis tagasi tulevikku Sport Šveits alistas Kanada! Prantsusmaa jaks piirdus Soome üllatamisega Vaprusele võit, liidrid ikka rinnutsi Hea sõidu teinud Kangert sihib veel kõrgemale Spordi lühiuudised Liverpool ja Klavan tegid suure sammu Meistrite liiga poole Raskekahurid Mägi ja Kanter andsid vägeva avapaugu Rapla korraldas Kalevile hetkelise šoki Mercedese filigraanne taktikaetendus võimaldas Hamiltonil Vetteli üle mängida Tartu Kool seadis end endisse hotelli sisse Ülinakkav ja kiirelt tappev jalakasurm jõudis Tartusse Draama elab laval väliste efektideta Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aasta ema: konkurss peaks liitma kõiki emasid

4 min lugemist
Aasta ema väljakuulutamine. FOTO: Tairo Lutter

Tänavu aasta emaks valitud Heli Veeber ütleb, et enne tiitli väljaandmist puhkenud avalik arutelu näitas, et ühiskond on muutunud, ning kui aasta ema valimise eesmärk on puudutada laiemat üldsust, siis peaks Eesti Naisliit püüdma leida kõiki eesti naisi hoidva lahenduse.

Tellijale Tellijale

- Milline oli teie esimene emotsioon, kui saite teada, et olete valitud aasta emaks?

Mina sain sellest teada eelmisel pühapäeval (nädal tagasi – toim), kui sõitsime abikaasaga Tartust Paide poole ja mulle helistati tundmatult numbrilt. Ma üldiselt võtan telefoni alati vastu ja tahtsin juba öelda, et vale number. Aga kui Siiri Oviir (aasta ema tiitlit välja andva Eesti Naisliidu juht – toim) teatas mulle selle uudise, siis mu esimene reaktsioon oli, et nalja teete või. Kui ma küsisin, miks mind valiti, siis ta ütles, et selle eest pean tänama oma sugulasi ja sõpru.

13.05.2017 16.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto