Sisukord
Korvpall
Postimees
15.05.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne 22 sasipundart lahti harutada (12) Tagakülg Magusamaks ei erista looduslikku ja lisatud suhkrut Aasta ema: konkurss peaks liitma kõiki emasid Koondamise tõttu jääb osa ilmaandmeid kogumata Tartus avaldati meelt plaanitava tselluloositehase vastu Minister Tsahkna kodus puhkes tulekahju Seeder hakkab otsima IRLi kadunud valijaid (1) Siirale muusikale panustanud Portugal võitis esimest korda Eurovisiooni Majandus Eestlane ei suuda auguga saiast loobuda Pensionifondiäri muutub üha kasumlikumaks Majanduse lühiuudised Turud ei karda enam mitte midagi Välismaa NATO asejuht: Afganistan saab taas tähelepanu AJA PEEGEL: Hispaania kaalub «natsiaja» muutmist Emmanuel Macron vannutati ametisse Hruštšovkasid armastavad moskvalased algatasid ülestõusu Põhja-Korea katsetas taas Soome leinab riigimeest Arvamus Eerik-Niiles Kross: Stalin, Tief ja Loone (70) Jaanus Marrandi: jõukuse kasvul piirid ees (11) Juhtkiri: kummaline vallavolikogu – nagu Schrödingeri kass (3) Postimees 1935. aastal: riigipöörde ja atentaadikavatsused Kadri Simson: investeeringud taristusse (1) Taavi Minnik: Keskerakonna puhtad põlled (4) Kultuur «Oma keele leidsin ma üles» Kas sa Alfredot ja Violettat tead? Isabelle Hupperti reis tagasi tulevikku Sport Šveits alistas Kanada! Prantsusmaa jaks piirdus Soome üllatamisega Vaprusele võit, liidrid ikka rinnutsi Hea sõidu teinud Kangert sihib veel kõrgemale Spordi lühiuudised Liverpool ja Klavan tegid suure sammu Meistrite liiga poole Raskekahurid Mägi ja Kanter andsid vägeva avapaugu Rapla korraldas Kalevile hetkelise šoki Mercedese filigraanne taktikaetendus võimaldas Hamiltonil Vetteli üle mängida Tartu Kool seadis end endisse hotelli sisse Ülinakkav ja kiirelt tappev jalakasurm jõudis Tartusse Draama elab laval väliste efektideta Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rapla korraldas Kalevile hetkelise šoki

3 min lugemist
Kalev/Cramo - Rapla AVIS UTILITAS. FOTO: Tairo Lutter

Kodusaalis kätte võidetud 11:0 eduseis võib Kalev/Cramo Eesti klubidest vastaste jaoks tähendada seda, et rong on lootusetult läinud. Kuigi kehvalt alustanud Rapla Avis Utilitase mängujuht Domen Bratož arvas ilmselt sedasama, olid tema meeskonnakaaslased vaimselt tugevamad. Nad pingutasid ja pingutasid ning jõudsid Kalevi kihutavale rongile peale kolmandal veerandajal, mil esimest korda mängu juhtima läksid (46:44). Kalevile korraldati šokk, ent see kestis vaid mõnda aega ja lõpusekunditel olid ikkagi tugevamad tiitlikaitsjad – 75:72.

Tellijale Tellijale

«Huvitav, kuidas hetkega võib pilt kardinaalselt muutuda. Pean silmas kolmanda veerandaja algust. Mitte ainult mängijad ei toonud seda murrangut,» sõnas Kalevi peatreener Alar Varrak. Kui ajakirjanikud küsisid, kas ta mõtleb selle all kohtunike tööd, ei tahtnud juhendaja seda kinnitada. «Ma ei mõtle midagi,» ütles ta irooniliselt ja lisas, et tahab kõik hetked rahulikult videost üle vaadata ega taha kohtunikke liigselt siunata.

Kuigi kohtunik Rain Peerandi mängu eel siinkirjutaja provokatiivsete küsimustega («Kas tekitate mängu põnevust ja intriigi ka juurde?») kaasa ei läinud, oli teine mäng võrreldes esimesega mitu närvilist hetke ja kohtunikega sõnelemist mängijate poolt palju rohkem. Kõnealuse kolmanda veerandaja alguses tabas Rapla järjest mitu viset ja siis jäeti viga vilistamata Kalevi korvialusele mehele Cedric Simmonsile.

Simmons oli sellest silmanähtavalt häiritud ja andis sellest ka kohtunikele teada. Seejärel tõukles Simmons vastastega ja sai lõpuks ise ebasportliku vea. Ja see ajas muidu äärmiselt rahuliku mehe närvi. Närvi läks ka kogu Kalevi pink, kust lisaks peatreener Varrakule kargasid üles ka abitreenerid Martin Müürsepp, Indrek Reinbok ja mänedžer Kaarel Sibul. Indrek Kajupank viis seejärel Rapla esimest korda juhtima 46:44.

13.05.2017 16.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto