Sisukord
Sport
Tänane leht
17.05.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Kõik kardavad Margus Hendriksoni (1) Tagakülg Kiuslik Hendrikson võitleb õiguse eest (1) Otepää ametnikud on Hendriksoni ettepanekutest väsinud (1) Esikülg Oma naist väidetavalt süüdata ähvardanud süürlane eitab süüd Aas: EKRE ja Reformierakonna koostöö võib Tallinnas võimu muuta Eakale emale-isale oleks hea kink üks huvitav koolitus Kohus karistas vastsündinu tapnud noort naist tingimisi Majandus Välismajanduse lühiuudised Investor Mari: kevad minu portfellis Ford üritab uut hoogu saada Välismaa Rashid: ameeriklasteta Afganistani valitsus kukuks (3) Washingtoni ekspert peab NATO-lt lisavägede küsimist loogiliseks Keenia kalurid käivad järvel relvadega Tagasi eelmisse kümnendisse: NATO arutab Afganistani lisavägede saatmist (3) Trump: mul on õigus Venemaaga infot jagada Arvamus Ahto Lobjakas: Kenderi võit on terve ühiskonna võit (53) Kalev Vilgats: rongiga Pärnusse (1) Olavi Pihlamägi: kuidas tuua Eurovisiooni võit jälle Eestisse? (6) Olev Remsu: kas tulemas on teine Korea sõda? (6) Juhtkiri: kaks teist tooli Postimees 1994. aastal: Iisraeli firma TAAS vahetab ebakvaliteetsed õhutõrjesuurtükid välja Eestile sobiva relvastuse vastu Kultuur Ma otsin, otsin, otsin... Cannes'i festival paneb maksimalistidki pingutama Suur setu ja veel suurem filmimees astus ootamatult ideaalmaastikele (1) Kultuuri lühid Sport Kirsipuu: kuna Kangertil liidrikogemus puudub, on tal lihtsam Kontaveit proovib korrata Kanepi saavutust Rikberg pääses esimest korda välisklubisse Spordi lühiuudised Üle seitsme aasta taas kaarti lugev Olaf Suuder: vanuse ülempiiri pole ju keegi kehtestanud Epeenaisi ümbritseb suhete sasipundar (3) Margus Kiiver: kas näeme Portugalis uut võitjat? Rapla korvpalli edulugu: tüdrukute võistkonnast Eesti tippklubiks Tartu Kliinikum loobus kavast lammutada vana mõis Särava karjääriga teadlane Heidi-Ingrid Maaroos harjutab Kuressaares klaverit Kümnenda klassi noormees osales 12. klassi olümpiaadil ja võitis selle Rektor Volli Kalm: võin võtta kergemat sorti mürki, et ülikooli raamatukogu saab aasta jooksul remonditud Joel Juht alustab täna öösel 150 km pikkust jooksumaratoni Tallinnast Jõgevale Tartlased teevad suurpuhastust, jäätmejaamad on tehnikast punnis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Üle seitsme aasta taas kaarti lugev Olaf Suuder: vanuse ülempiiri pole ju keegi kehtestanud

2 min lugemist
Olaf Suuder FOTO: TV.Motors24.ee

Järgmisel nädalavahetusel sõidetaval Harju rallil teeb oma tagasituleku 44-aastane legendaarne telemees Olaf Suuder, kes loeb kaarti Siim Plangile. Mitsubishi Lancer Evolutioniga startiv ekpiaaž on jõudnud koos teha ka ühe testi Luhamaal.

Tellijale Tellijale

«Juhtus nii, et Urmas Roosimaa ei saanud tulla ning ta juhatas mind Olafini. Hetkel on see planeeritud ühekordse projektina,» ütles Plangi Postimehele. Ulmelisi eesmärke Plangi Harju ralliks endale ei sea, kuid realistlikult võttes tõdeb, et absoluutarvestuse viie parema sekka jõudmine võiks olla ekipaažile jõukohane. «Võiks esikolmikusse isegi tulla, aga pikk paus on vahel olnud, Olafil veel pikem. Kõik on veel suhteliselt lahtine ning kindlat eesmärki polegi veel seadnud.»

Kuigi Suuder on füüsiliselt tõesti rallist kaua eemal olnud – viimase võistlusstardi kaardilugejana tegi ta 2010. aastal –, on ta pidevalt rallimaailmas toimuvaga end kursis hoidnud. «Olen hinges alati rallidel kohal olnud. Analüüsisin seda pakkumist ning mõtlesin, et pean ikka väga laisk olema, et seda mitte vastu võtta,» ütles Suuder.

16.05.2017 18.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto