R, 7.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Otepää ametnikud on Hendriksoni ettepanekutest väsinud

Nils Niitra
, reporter
Otepää ametnikud on Hendriksoni ettepanekutest väsinud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1

Margus Hendrikson on tuttav mees nii keskkonnaameti, keskkonnainspektsiooni kui ka Otepää vallavalitsuse töötajatele, vallavanema Kalev Laulu sõnul leidub tal ettepanekuid peaaegu iga detailplaneeringu kohta.

Tartu maavalitsuses on Hendrikson arengu- ja planeeringuosakonna juhataja, Valgamaale jäävas Otepää vallas tegutseb ta vallakodanikuna. Kui enamasti pakub uus detailplaneering huvi eelkõige algataja naabritele, siis Hendrikson tegutseb vallaüleselt. «Ta teeb igasuguseid ettepanekuid, mida planeeringus tuleks muuta, mida parandada, millele võiks pöörata rohkem tähelepanu,» rääkis Laul.

Vallavanema sõnul teeb Hendrikson ettepanekuid peaaegu kõigile detailplaneeringutele, muutes nende kehtestamise aeganõudvamaks. «Kui avalikul väljapanekul tuleb ettepanekuid ja kokkuleppele ei saada, lähevad need automaatselt maavanema järelevalvesse – see aga pikendab planeeringu menetlemise aega,» selgitas vallavanem.

Tagasi üles