T, 9.08.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eakas mees: aknavahetajad jätsid mu külma tuppa lõdisema

Kaspar Koort
, reporter
Eakas mees: aknavahetajad jätsid mu külma tuppa lõdisema
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Elva mees Ants-Albert Kangur oma korteri aknal. Tänu tuttava meistrimehe pingutustele pole akende välisilme praegu väga laita, kuid vahetult paigaldamise järel olnud vaatepilt päris hull.
Elva mees Ants-Albert Kangur oma korteri aknal. Tänu tuttava meistrimehe pingutustele pole akende välisilme praegu väga laita, kuid vahetult paigaldamise järel olnud vaatepilt päris hull. Foto: Margus Ansu

Mullu augusti alguses sattus pikalt aknavahetusplaani pidanud Elva mees Ants-Albert Kangur peale lehekuulutusele, milles lubati kuu lõpuni kuni 65 protsenti soodsamaid aknaid. Kampaania tundus ahvatlev ning kiire telefonikõne järel oligi lepe tehtud: 1260 euro eest paigaldatakse Kanguri korterile uued aknad.

Algul pidid aknapaigaldajad töö ära tegema augustis, tegelikult jõudsid kohale septembris. 

Vahepeal oli 76-aastane Kangur tervisega kimpus ning haiglas. Kui kaks aknavahetajat tulid, oligi ta parajasti haiglast koju saanud. See, mismoodi mehed tööd tegid, paneb Kanguri praegugi õlgu võdistama.

Märksõnad
Tagasi üles