Sisukord
Majandus
Postimees
24.05.2017
Eesti Praegune sisseränne taastoodab nõukaaja probleeme (11) Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Bensiini nuusutanud poiss süttis Kohus menetleb Reidi tee vastaste kaebust Tundlikke isikuandmeid vedeleb riigi registrites kaitsetult virnade kaupa (4) Kodu lühiuudised 24.05 Majandus Uuel turul käib juba hulk uut rahvast Transferwise heitis pankade kõrval kinda ka PayPalile Ministrid Kreeka võla suhtes eri meelt Välismaa ISISe kalifaadi lõpp ennustab Iraagile habrast rahu (1) Enesetapupommitaja külvas Manchesteris surma Abivalmis linlased pakkusid kannatanutele peavarju End ründajaks nimetanud ISISe roll pole selge (1) Reaktsioone rünnakule Iraagi harjutusväljaku serval leidub ka Nõukogude Liidust unistajaid Tsahkna: Eesti on valmis saatma Iraaki lisajõude (2) Arvamus Mart Raudsaar: sauna, sauna nüüd! Juhtkiri: islamistlik surmakultus tuleb maha suruda (33) Postimees 1947. aastal: spekulatsioonipesa likvideeritud Mihhail Kõlvart: meie (teie) laulupidu (29) Veronika Portsmuth: mitu eestlast jätab laulupeole tulemata, kui seal on venekeelne laul sees? (10) Juhan Mellik: teine Eesti pealinna bussis (1) Kultuur «Ainult armastus on tõeline, kõik muu on vale» Tähtsusetute detailide poeesia Kirjandusfestivalil HeadRead esineb viiel päeval üle saja esineja Sport Kas Kullamäelt võtab ohjad üle Vene? Head vahetusmehed - edu pant kodusel MM-valikturniiril Infoneti president: vastutavad kõik, mitte ainult peatreener Võidusõitjaks sündinud päikesepoisi lahkumine jättis motomaailma hinge tühimiku Tartu Piltuudis: värskelt mahamärgitud rattatee juhatas otse posti otsa (2) Jätkub lahing ERMi vana näitusemaja pärast Grillipeo võitja jäi ootamatult teiseks Tudengid plaanivad koostöös koolidega plastikut nutikalt taaskasutada Tartusse kerkib uus tennisekeskus Tartu korvpallinoored tegid meistrivõistlustel pea puhta töö Miks linnaettevõtete kasum eelmisel aastal kokku kuivas? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uuel turul käib juba hulk uut rahvast

3 min lugemist
Uuendatud Balti jaama turult ei ole kadunud ka vanad kauplejad. Pildil 75-aastane Fillippova, kes on Balti jaama turul kaubelnud 15 aastat. FOTO: Toni Läänsalu

Esimesi päevi avatud Balti jaama turul kohtuvad uus ja vana – kuigi ruumid on uued ja puhtad, on lisaks uutele kauplejatele alles jäänud ka vanad.

Tellijale Tellijale

Esmaspäeval on Balti jaama lihaletis kauplemispinda ohtrasti ja ka letid kutsuvalt punase-roosakirjud. Oma koha on sisse seadnud kuus aastat samal turul kaubelnud Maire. «Müüjal on uuel turul väga hea olla,» kiidab Maire uut turgu. «See on ikka nagu öö ja päev, kõik on uus ja valge.»

Lisaks sellele, et vanad kunded on Maire juba turu pealt üles leidnud, on tal hulgaliselt ka uusi kliente tekkinud. «Rahvast on ikka rohkem ja ka Pelgulinna rahvas käib nüüd siin,» räägib kaupleja. Küll aga on uued ruumid ja tihedam konkurents tõstnud müüja sõnul veidi hinda.

23.05.2017 25.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto