Sisukord
Maailm
Postimees
25.05.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Keda Keskerakond lollitab? (8) Tagakülg Elamustuur «Laste vabariik» alustas eile Kadriorust Meest sõnast – Korb astus tagasi Tallinn puksib BWMi prügiturult minema Eesti keel on ohus ITs ja kõrghariduses Edgar Savisaare terviseekspertiis valmib peagi Teinegi pagulaspere jäi tähtajast kauemaks välismaale Rail Baltic polariseerib Eesti ühiskonda (7) Majandus Eesti Pandipakendi tegevjuht: uus aktsiis nõuab tootjatelt võimatut Gazpromil on uue juhtmega kiire Riigikontrolli kriitika Rail Balticu kokkuleppe kinnitamist ei väära (8) Majanduse lühiuudised Eurotsooni majandus võtab tuure üles (1) Välismaa Trumpi visiit Brüsselis tuleb kui tummfilm PERSOON: Austria Wunderkindist loodetakse päästjat Kriitilises terroriohus Inglismaa otsib selgust Välismaa lühiuudised Arvamus Taavi Minnik: radikaalsest islamist tuleb rääkida ausalt (1) Jaak Jõerüüt: peaminister peab ministri välja vahetama (22) Juhtkiri: Keskerakonnal tuleb valida: kas Putin või Eesti (40) Edasi 1982. aastal: hoidkem rahu! Äli Leijen, Margus Pedaste: kas «eliitkooli» pärast on mõtet nutta? (13) Helen Neider-Veerme: mis on piir ja miks meil seda vaja on? Kultuur Ugalas luuakse kihilist sibulakuplit Süngus ja helgus Imat Suumanni kunstis (1) Sport Rio olümpia tõi kaasa massiliselt «valgeid elevante» Piltuudis: kiiver, mis päästis Tanel Kangerti halvimast Kolmandal katsel tuli tasemevahe välja Spordi lühiuudised Jaan Talts läheb Bangkokis püüdma Eesti spordi ajaloolist saavutust Tarbija Reisi lühiuudised Eestlased põgenevad külma suve hirmus soojale maale (1) Tartu Noor leidur ei saanud signaalpoid terroriohu tõttu tööle panna Maaliotsinguil tuli kapi tagant välja üllatus Miljööalad ja kiirelt kasvav rattaliiklus tekitavad tartlastele suurimat peavalu (2) Korvpallidivisjoni juhtimise võtab üle Priit Kaasik Onu Eskimo elu läks hästi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Trumpi visiit Brüsselis tuleb kui tummfilm

3 min lugemist
Kui siiani on Donald Trumpi esimesele välisvisiidi piltidele värvi pakkunud tema abikaasa Melania, siis täna peaks ta ELi ja NATO terase ja klaasi vahele ilmuma üksi. FOTO: Alessandro Bianchi/Reuters/Scanpix

Ameerika Ühendiikide presidendi Donald Trumpi tänase Brüsseli-visiidi programmi valguses ei tundugi kuigivõrd üllatav, et isegi soliidsed väljaanded, nagu Washington Post, tegelesid eile tema ja ta abikaasa Melania kehakeele analüüsiga.

Tellijale Tellijale

Nimelt näidatakse ajakirjanikele tänagi sama hästi kui tummfilmi. Selle esimene stseen leiab aset kell 10 hommikul eurokvartalis, kui Trump astub majja, mida Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker oma poolakast lahingupaarilise Donald Tuski auks ja selge viitega USA riigipea New Yorgi kuldsele tornile mõnikord naljaviluks ka Tusk Toweriks on nimetanud.

Meediaprogrammis seisab sel kohal sõnapaar «ametlik käepigistus». Trumpi kurikuulsat käepigistust – kombinatsiooni jõulisest raputamisest ja tõmbest, millega väidetavalt arvestas USA visiiti ette valmistades eraldi isegi Angela Merkel – lähevad ELi poolt vastu võtma Juncker ja Tusk koos.

24.05.2017 26.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto