Sisukord
Eesti
Tänane leht
25.05.2017
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Keda Keskerakond lollitab? (8) Tagakülg Elamustuur «Laste vabariik» alustas eile Kadriorust Meest sõnast – Korb astus tagasi Tallinn puksib BWMi prügiturult minema Eesti keel on ohus ITs ja kõrghariduses Edgar Savisaare terviseekspertiis valmib peagi Teinegi pagulaspere jäi tähtajast kauemaks välismaale Rail Baltic polariseerib Eesti ühiskonda (7) Majandus Eesti Pandipakendi tegevjuht: uus aktsiis nõuab tootjatelt võimatut Gazpromil on uue juhtmega kiire Riigikontrolli kriitika Rail Balticu kokkuleppe kinnitamist ei väära (8) Majanduse lühiuudised Eurotsooni majandus võtab tuure üles (1) Välismaa Trumpi visiit Brüsselis tuleb kui tummfilm PERSOON: Austria Wunderkindist loodetakse päästjat Kriitilises terroriohus Inglismaa otsib selgust Välismaa lühiuudised Arvamus Taavi Minnik: radikaalsest islamist tuleb rääkida ausalt (1) Jaak Jõerüüt: peaminister peab ministri välja vahetama (22) Juhtkiri: Keskerakonnal tuleb valida: kas Putin või Eesti (40) Edasi 1982. aastal: hoidkem rahu! Äli Leijen, Margus Pedaste: kas «eliitkooli» pärast on mõtet nutta? (13) Helen Neider-Veerme: mis on piir ja miks meil seda vaja on? Kultuur Ugalas luuakse kihilist sibulakuplit Süngus ja helgus Imat Suumanni kunstis (1) Sport Rio olümpia tõi kaasa massiliselt «valgeid elevante» Piltuudis: kiiver, mis päästis Tanel Kangerti halvimast Kolmandal katsel tuli tasemevahe välja Spordi lühiuudised Jaan Talts läheb Bangkokis püüdma Eesti spordi ajaloolist saavutust Tarbija Reisi lühiuudised Eestlased põgenevad külma suve hirmus soojale maale (1) Tartu Noor leidur ei saanud signaalpoid terroriohu tõttu tööle panna Maaliotsinguil tuli kapi tagant välja üllatus Miljööalad ja kiirelt kasvav rattaliiklus tekitavad tartlastele suurimat peavalu (2) Korvpallidivisjoni juhtimise võtab üle Priit Kaasik Onu Eskimo elu läks hästi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tallinn puksib BWMi prügiturult minema

1 min lugemist
Tallinna linnale kuuluvad prügiveokid. FOTO: Sander Ilvest

Tallinna linn vabaneb jäätmefirmast Baltic Waste Management, mis on võitnud mitu jäätmeveo hanget, kuid pole oma tööga hakkama saanud.

Tellijale Tellijale

Alates eelmise nädala lõpust veab Nõmmel jäätmeid Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus (TJT). «Tuleb nentida, et Baltic Waste Management (BWM) seal oma ülesannetega toime ei tulnud ja nii Nõmmel kui Lasnamäe 10. piirkonnas, kus BWM prügiveoga tegeles, on see ettevõte asendatud TJTga,» ütles linnapea kohusetäitja Taavi Aas (Keskerakond).

TJT juhataja Kertu Tiitso ütles, et eile hommikul olid kõik nende autod Nõmmel ja Lasnamäel tööl. «Kummaski piirkonnas töötab kolm jäätmeveoautot, mis on nende piirkondade jaoks optimaalne,» ütles ta. «Klientidega suhtlemine on paranenud, meilihaldus toimib, klienditeenindus võtab kõnesid vastu ja kaebuste arv on vähenenud. See annab meile kindlustunde, et me saame oma tööga hakkama.»

24.05.2017 26.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto