Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Keda Keskerakond lollitab?

7 min lugemist
Riigihalduse minister Mihhail Korb käis teisipäeval Haapsalus kohtumas veteranidega, kus ta rakendati Keskerakonna valimisvankri ette. FOTO: Urmas Lauri / Lääne Elu

Viimaste küsitluste järgi Eestis populaarsuselt teiseks erakonnaks langenud Keskerakond peab hakkama veelgi meeleheitlikumalt pingutama, et oma esipositsioon Reformierakonna käest tagasi saada. Vaadates aga Keskerakonna ligi 200 päeva pikkust peaministriparteiks olemise aja käitumist, moondumist, vastuolulisust, on kõigile valijatele ühtviisi meeldida keeruline.

Tellijale

«Kui Mihhail Korb on öelnud, et Eesti peaks NATOst välja astuma või et me ei peaks seal olema, siis see on valitsuspartei mõjuka liikme seisukoht ja sellisena muutub see peaministripartei seisukohaks,» tõdes kommunikatsiooniõppejõud Agu Uudelepp. «Keskerakond lollitab ennast ise. Nad ei ole ära harjunud olukorraga, et nende sõnadel on kaal.»

««Keda Keskerakond lollitab?» asemel võiks küsida «Kes see nii loll oli, et uskus Keskerakonna ümbersündi pärast esimehe vahetust?»» imestas sotsioloog Juhan Kivirähk. «Muidugi oleks oodanud, et valitsusse pääsenud erakond vähemalt üritab teeselda üksmeelt ning tuntumad erakonna liikmed väldivad rumalat soleerimist. Aga sellise ühtsuseni jõudmine võtab aega.» (Loe lisaks kommentaare – T. K.)

22.02.2020 25.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto