T, 4.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Koeru kooli direktor lahkub ametist

Tiit Reinberg
Koeru kooli direktor lahkub ametist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Erakogu

Koeru keskkooli õpilasesindus ja 28 töötajat soovivad direktor Tiit Tali töölt lahkumist. Tali on esitanud lahkumisavalduse ja vallavalitsus otsustanud välja kuulutada konkursi uue direktori leidmiseks.

Koeru kooli direktor Tiit Tali esitas lahkumisavalduse, kus seisab, et ta paneb ameti maha 30. juunil. Koeru abivallavanem Toomas Tammik kirjutas Facebookis, et juba enne õpilasesinduse avaldust oli tal Taliga kokkuleppe, et uuel õppeaastal ta ei jätka. Tali kinnitas seepeale, et temal sellist kokkulepet Tammikuga polnud. Tammik täpsustas Järva Teatajale, et tegemist oli suulise kokkuleppega.

Eile ütles Koeru vallavanem Andres Teppan, et temal pole kooli direktoriga probleeme olnud, ja lisas, et soovib kooliperega kohtuda ning näha fakte. Tali kinnitas eile pärastlõunal, et lahkumise suhtes polnud tal kokkulepet Tammikuga, vaid hoopis Teppaniga.

Tagasi üles