Sisukord
Eesti
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (5) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (16) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (15) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (3) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Üle ajava prügikasti tagant paistavad Arvo Sarapuu kõrvad

3 min lugemist
Arvo Sarapuu istub linnavalitsuse hooviparklas kapo autosse ja viiakse uurimistoiminguid tegema. Õhtul lasti Sarapuu koju. FOTO: Martin Ilustrumm

Siseminister Andres Anvelti (SDE) ootas esmaspäeval töö juures üllatus. Talle alluvate jõuametkondade tööplaanis seisis nädala peamiste tööde hulgas Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu (KE) kinnipidamine.

Tellijale

Väidetavalt oli see esimene kord, kui mõni poliitik sai aimu, et kaitsepolitsei on juba kolm kuud uurinud võimalikku korruptsiooni Tallinna linnavalitsuses, mis on siseministri koalitsioonipartneri ja peaministrierakonna, Keskerakonna võimu all. Et siseministrile esitatav tööplaan on mõeldud üksnes siseministri silmadele ja pealegi riigisaladus, ei saanud Anvelt seda vihjet valitsuspartneritega jagada.

Nii tabas neljapäeva hommikul Brüsselisse jõudnud ja NATO mitteametlikuks tippkohtumiseks valmistunud Jüri Ratast suur ebameeldiv üllatus. Sõnum korruptsioonis kahtlustatava Arvo Sarapuu kinnipidamise kohta edastati peaministrile hetkel, kui ta oli just Brüsseli lennukist maha astunud ja arutas Eesti NATO suursaadiku Lauri Lepikuga võimalikku kohtumist USA presidendi Donald Trumpiga.

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto