N, 28.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Facebook
Comments

JÄÄR Jõudu ja tegutsemistahet on küllaga, suudad asju hooga käima lükata. Vanu probleeme õnnestub lahendada neile uudsel viisil lähenedes.

SÕNN Äriasjad sujuvad suurepäraselt. Julgust ja mängulisust on tavapärasest rohkem, tahad katsetada uusi asju.

KAKSIKUD Hea hetk koostööpartneritega tulevikuvisiooni paikapanemiseks. Tekkivad ideed on kõrgelennulised, ent siiski teostatavad.

VÄHK Kui soovid tööelus midagi muuta, on õige aeg otsustavaks tegutsemiseks. Äkitselt võivad avaneda põnevad võimalused.

LÕVI Avarda oma silmaringi, võta ette väljasõit kohta, kus sa pole varem käinud, tutvu uute inimestega. See kõik arendab sind.

NEITSI Kui oled töös tagasilööke tunda saanud, siis ära alla anna, võta ette uus katse! Et see õnnestuks, on vaja strateegiat muuta.

KAALUD Uued tutvused tekivad pealtnäha juhuslikes olukordades. Need toovad sulle uusi teadmisi, võib-olla ka romantilisi elamusi.

SKORPION Julge pealehakkamine viib sind kiirelt edasi, töö läheb lausa lennates. Vabaned sellest, mis on sind takistanud ja piiranud.

AMBUR Päev tõotab põnevat arengut suhetes. Kui oled salamisi kellestki unistanud, leia nüüd võimalus temaga kohtumiseks.

KALJUKITS Tööle tasub takka anda. Kui asjad ei suju, tuleb muuta töökorraldust ja loobuda harjumuseks saanud lähenemisviisist.

VEEVALAJA Sinu põnevad ideed võivad inimestes niivõrd suurt huvi äratada, et sulle antakse võimalus neid laiema publiku ees tutvustada.

KALAD Mõtle oma äriasjad läbi – kus tooks edu vanaviisi jätkamine, milles vajad uuendusi? Otsused sünnivad kiirelt.

Facebook
Comments
Tagasi üles