Sisukord
Sport
Tänane leht
29.05.2017
Eesti Provintsi rahus ja rahutuses Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Alates arvutimängudest ja Vaclav Havelist kuni süttimiseni Horoskoop Pedofiiliasüüga mees töötab õppurite üllatuseks koolis edasi Kiltsi lennuväli on kavas lennukorda seada (1) Meelevaldselt ühtegi omavalitsust liita ei tohi (1) Noormehi ajateenistusest vabastanud arst sai süüdistuse (2) Haigekassa plaanib hakata rahastama ravitulemust (1) Koalitsioon jätkab arutelu maksupaketi muutmise üle Eesti lühiuudised 29.05 Majandus majanduse NR uudis Majanduse lühiuudised Hinnalised kogemused lähevad tööturul raisku (2) Suur kasv ehituses tuli erasektori tellimustest Bitcoinʼi pidurdamatu tõus (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 29.05.2017 Žanna Nemtsova: iga päev tuleks Boriss Nemtsovi mälestuseks midagi teha (8) Putinil tuleb enne valimisi ootamatult tegeleda käärimisega eliidis Mathias Rusti hulljulgest lennust möödus 30 aastat (1) Arvamus Mihkel Mutt: kunagi võivad meilgi pommid plahvatada (25) Juhtkiri: kas Eestit ja Tallinna juhivad siis köögitüdrukud? (22) Lugeja kirjutab: ainult üks laul laulupeol ei lähenda eestlasi ja venelasi (5) Edasi 1980. aastal: seltsimees Leonid Iljitš Brežnevile ja seltsimees Janos Kadarile Sirje Niitra: kaubanduse kolm veidrust (4) Veiko Berendsen: dokumendiregistrid tuleb sulgeda (1) Kultuur Vanameistri viimane kindaheide rõhuvale režiimile Kas Heddale võiks kaasa tunda? Sport Monacos võitis Vettel, Wehrlein tegi hirmsa avarii Karikafinaalid tõid palsamit mitme tippklubi haavadele Spordi lühiuudised Vollekoondise suvi läks p***e, aga pusle on koos Õige lahenduse otsingud jätkuvad, kaheksapaadile uus väljakutse Tõehetkest, emotsioonist, eurorahast ja Tartu vaimust Ebaõnnestumistest välja murdnud Šadeiko tõusulainel Taas rallipoodiumile roninud Olaf Suuder: lillelõhnalist bensiiniaroomi tundes aeg peatus Tartu Rattapidu tõi nii rõõmu kui kaotuskibedust Eesti lugu ja lootus said võimsalt kirja Mida kevad edasi, seda rohkem pakub soojatootja külma Omanik tahab Sitika veski ümbruse kihama panna Toomas Kapp: aega tuleb väärikalt kasutada, meil kõigil on üheotsapilet Näitus heidab valgust Jaani kiriku kadunud värvidele Mälukild tekitas vaimustuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Õige lahenduse otsingud jätkuvad, kaheksapaadile uus väljakutse

1 min lugemist
Eesti paarisaeruline neljapaat Racice EMil koosseisus Kaspar Taimsoo, Sten-Erik Anderson, Allar Raja ja Kaur Kuslap. FOTO: Fred Killing

SÕUDMINE. Olümpiajärgse aasta esimene tiitlivõistlus tõi sõudjatele teadmise, et Eestil on kuus tipptasemel meest. Neist mõne puudumisel ei ole aga võimalik korraga välja panna konkurentsivõimelist kahe- ja neljapaati. Kuna praeguseks on kindel, et sügisel toimuvat MMi silmas pidades ei ole midagi kindlat, siis mõttetegevust endiselt jagub.

Tellijale Tellijale

Euroopa meistrivõistlused Racises tõid Eestile lõpuks 7. koha ehk B-finaali võidu neljapaatide konkurentsis. Tõnu Endreksoni ja Geir Suursilla haigestumine tähendas, et Allar Raja istus viimasel hetkel koos Kaspar Taimsoo, Kaur Kuslapi ja Sten-Erik Andersoniga neljapaati. Kahepaat jättis lõpuks võistluse pooleli.

«B-finaali põhjal võib öelda, et Eestil on tegelikult kuus maailma tipptasemel sõudjat,» viitas Killing EMil sõitnud neljasele ning Endreksonile ja praegu vigastust ravivale Andrei Jämsäle.

Nii loodab Killing ikkagi tööle saada nii toimiva kahe- kui ka neljapaadi. Seega istutakse sel nädalal taas maha ja arutletakse, milliste koosseisudega nüüd edasi minna. 

27.05.2017 30.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto