Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
30.05.2017
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Sadadel võib olla õigus kodakondsusele (5) Ergma: mul on idee! (27) Kiviõli linnapea ja diplomaatide vestlus muutus emotsionaalseks Aastaid põllul seisnud üheksatonnine kivi vallandas diplomaatilise skandaali Majandus Novaatorid peavad kodanikupalka vältimatuks Välismajanduse lühid Tallinnas toimub järgmisel nädalal ajalooline sündmus (1) Eesti majanduse lühiuudised Eesti saab piimatööstuse võrra rikkamaks (3) Välismaa Välismaa lühiuudised 30.05 Putin ja Macron vahetasid komplimente Trump kaitses Kushnerit KOHALIK VAADE. Hispaania päikeseenergiaparadiisi tõus ja langus (2) Manchesteri ründaja koolivaheajad möödusid Liibüas Gaddafi vastu mässates Theresa May eduseis leiboristide ees vähenes Ühendriikides mälestati langenud sõjaväelasi Arvamus Ivan Makarov: elame niivõrd demokraatlikus riigis, et genotsiidi soosijad pääsevad kõrgetele kohtadele (49) Erik Gamzejev: Korb lahkub, tema tekitatud probleemid ei kao (4) Madis Vaikmaa: millest Kevadtormi puhul ei räägitud (8) Postimees 1991. aastal: taas rünnati Leedu piiriposti Juhtkiri: Venemaa püüdis Eestis ärgitada järjekordset sambatüli (20) Ahto Lobjakas: Kaljulaidi usk, et Trump jagab meie väärtusi, on üha naiivsem (30) Kultuur Tänavuse Cannes'i filmifestivali võitis rootslane Sport Ultrasport on kannatuste nautimine Cretu: 3. ringis ei küündi keegi Venemaa taseme lähedale Seimide lootus uutest tuultest IWFis läks luhta Fotouudis: piloot pääses õnnetusest terve nahaga Spordi lühiuudised Cretu, Keel ja arvud: kehv vastuvõtt nurjas suure võimaluse Tiitlikaitsja Muguruza pelgab kannatlikku Kontaveiti Tartu Lasteaed saab erakordse katuse Rammumees vedas kaks aastat vallaga vägikaigast ja võitis Tartu mänguväljakute seas jäävad silma üksikud tõrvatilgad Õnnelikud võimlejad peavad suurt kevadist pidu Elva purskkaev saab viimast lihvi Ei tohi tekitada kahju Raadi loodusväärtustele! Ainult raha ei rikasta huviharidust ja -tegevust. Vaja on koostööd Lumi meelitas Tai neiu Eestisse (1) Kunstnikud maalivad ennast meelsamini kui kunagi varem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rammumees vedas kaks aastat vallaga vägikaigast ja võitis

5 min lugemist
Rammumees Kaido Sirge oli töölepingu järgi seitse aastat Ülenurme gümnaasiumi staadionimeister, tegelikult töötas ta aga kooli jõusaalis. Selline vastuolu tõi talle kaasa päevapealt vallandamise ning pika kohtutee. FOTO: Margus Ansu

Töölepingu järgi oli jõutõstja ja rammumees Kaido Sirge ligi seitse aastat Ülenurme gümnaasiumis poole kohaga staadionimeister. «Ma pole päevagi sel staadionil töötanud,» väidab aga Kaido Sirge ise. 

Tellijale Tellijale

Seda fakti ei lükka ümber ka Ülenurme gümnaasiumi direktor Olev Saluveer ja Ülenurme vallavanem Aivar Aleksejev. «Ta tegeles meil valdavalt treeneritööga ja oma elukaaslase treenimisega, kes on Eesti tugevaim naine,» ütles vallavanem.

«Eelmine kooli spordijuht võttis ta poole kohaga staadionimeistriks tööle, staadion oli korras, meie majahoidja hoolitses selle eest,» rääkis Olev Saluveer. «Kooli töötajad võivad meie jõusaalis käia. Õhtuti ta seal käis, treenis iseend ja oma elukaaslast, seal käisid ka teised huvilised, polnud probleemi.»

29.05.2017 31.05.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto