Sisukord
Sport
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Seimide lootus uutest tuultest IWFis läks luhta

2 min lugemist
1975. aastast Rahvusvahelise Tõsteliidu juhtimise juures olnud Tamas Ajan jätkab kindlalt samal kursil. FOTO: GOH CHAI HIN/AFP/Scanpix

Bangkokis toimuval Rahvusvahelise Tõsteliidu (IWF) kongressil pandi paika alaliidu president, peasekretär ja asepresidendid. Enne valimisi püsis pikalt õhus lootus, et järgmiseks presidendiks saab Antonio Urso ja toimuvad muutused dopinguvastases võitluses. Tegelikkuses läks aga nii, et taas valiti presidendiks Tamas Ajan, kes on alaliidu juhtimise juures olnud alates 1975. aastast. Seega ei ole dopingupattude küüsis oleval alal suuri muutusi oodata.

Tellijale

Esimese asepresidendi, asepresidendi ja juhatuse liikme kandidaadi kohale pretendeerinud Jaan Talts juunior (pildil) rääkis, et valimiste eel oli Urso veel soosik, kuid viimasel hetkel sai Ajan ikkagi võiduks vajalikud hääled kokku.

Ajan võitis valimised lõpuks häältega 86:61. Hommikul oli Urso leeri arvates neil aga olemas 80-85 liikmesriigi toetus.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto