Sisukord
Persoon
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Elupõletajate lapsehoidja

6 min lugemist
  • Pealinna ööklubide perenaine meenutab erdedamaid hetki oma tööst.
  • Purjus kliente aitab tal korrale kutsuda loomuomane konkreetsus.
Elvi Eelma – alati väärikas ja esinduslik. FOTO: Jaanar Nikker

Elvi Eelma on naine, kes pole vähemalt paarkümmend aastat öösel magada saanud. Öise meelelahutusasutuse perenaise ametis, eriti kui veel pealinna kuumimaid klubisid juhid, teisiti ei saakski, aga Elvi on vähese unevajadusega ning eks ole öö aeg, mil võib kõike juhtuda. See tema töö huvitavaks teebki.

Tellijale

Elvi Eelma (61), eraelus ema ja vanaema, ütleb, et talle on kogu elu meeldinud teistele pidusid korraldada ning sellega seoses on tulnud alatihti aru anda, kas kellegi abikaasa samuti peol oli või mitte ja mida üks või teine seal tegi. «Aga vaat nendele küsimustele pole keegi kunagi vastust saanud,» ütleb proua Elvi kavalalt muiates. Sest öös on asju ja tema suu on ikka kinni püsinud. Seepärast ütleme kohe ära, et selleski loos ei hakka ta liialt lõugu lõksutama – ühegi kangelase või antikangelase nime te teada ei saa.

«Ise ma suur peomemm või elupõletaja pole,» kinnitab Elvi. «Mul on omad raamid – minule on oluline jääda igas olukorras väärikaks. Et järgmisel hommikul ei peaks kellegi ees silmi maha lööma ning piinlikkust tundma. Millegipärast on paljude klubitöötajate «kutsehaigus» – ka ise pidu panna – minust mööda läinud.»

22.02.2020 24.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto