Sisukord
Eesti
Postimees
01.06.2017
Eesti Küllike Rooväli: Minu Postimees Postimehe allutamine Rumm hakkab riigi kuvandit looma (12) TBW pakub konverentsi ja piknikku Aab: valitsusel on õigus kaalutleda, keda sundliita (2) Venemaa nimetas välja saadetavad diplomaadid Parvlaev väljub Virtsust keskööl edaspidigi Haridusministeerium esitas oma töökohtade kolimise kava Majandus Investorite lemmikud on FANG ja FAAANG Majanduskasv kui ohusignaal valitsusele Ettevõtjate liidud paluvad loobuda kolmest maksust Grybauskaitė: e-valimised kujutavad ohtu rahvuslikule julgeolekule (13) Välismaa Kaks kuulsat Küprose kohtuasja: võit Türgi üle ja briti pensionäride halb investeering KOHALIK VAADE: Ühe suurärimehe impeeriumi langus Küproslased siplevad oma ajaloo lõksus Iraaklastest kaksikute süüasi jõuab Soome riigikohtusse EL peab lappima Brexitiga kaasnevat eelarveauku Arvamus Keskkonnaministeeriumi vastulause Rainer Kuubale: metsainfo kohta ei valetata (14) Postimees 1930. aastal: koalitsiooni tülid ja mõju valitsuse töötujule Oleg Pissarenko: empaatia on vaid tugevatele (8) Juhtkiri: inimarengu aruanne, mitte nutulaul Tõnis Oja: hõisata kiire majanduskasvu üle on veel vara (2) Tiit Tammaru: Eesti arengu kolm väljakutset (35) Kultuur Kiire tempo on koomika ema In Memoriam Anna-Stina Treumund 18. VI 1982 – 30. V 2017 Habras naine, kes oli visamast visam 4 päeva, 23 lavastust ja 11 riiki Sport Muguruza: Kontaveit suudab tõusta kõrgeimasse tippu Alusalu aitab suusatajatel uisutehnikat lihvida Anett Kontaveit tõestas: maailma tipp on käega katsuda (2) Maailma pressi hinnang: Kontaveit on tõusev täht! Eesti jalgpallikoondise probleem nr 1: edurivi Pant: Schaap on väga range treener Kalju ja Levadia pälvivad eurosarjas asetuse, Infonet ja Flora jäävad ilma Tallinn TBW pakub konverentsi ja piknikku Tartu Müsteerium! Tabamatu kurinahk lõhub jõe ääres visalt üht ja sama vaateplatvormi (4) Kroonpressis jätkus trükitöö neli tundi pärast põlengu algust Haridusministeerium kolib paarkümmend ametnikku pealinna Tähtvere saab Matteuse platsi Maalieriala lõputööde kaitsmine algas kurvavõitu meeleolus Delta hoone võimalused ehk Lõhkugem seinad inimeste peades Emajõe ööbikud, Vorbuse varblased ja Tartu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aab: valitsusel on õigus kaalutleda, keda sundliita

3 min lugemist
Jüri Ratas näeb riigihalduse ministrina Jaak Aabi. FOTO: Liis Treimann

Keskerakonna esimees peaminister Jüri Ratas teatas eile hommikul, et teeb erakonna juhatusele ettepaneku nimetada riigihalduse ministri kandidaadiks partei peasekretär Jaak Aab. Aabile tähendab see, et ta peab kibekiirelt hakkama langetama otsuseid omavalitsuste sundliitmise kohta, Keskerakond peab aga leidma uue peasekretäri, kes jätkab partei võlgadega tegelemist.

Tellijale Tellijale

Teid riigihalduse ministriks leida oli kindlasti loogilisem ja lihtsam, kui leida teile erakonnas asendajat peasekretäri kohal? Kas jääte uue peasekretäri leidmiseni kahte ametisse, ministri ja peasekretäri kohuseid täitma?

Tegelikult on juhatus kokku kutsutud teisipäevaks, kus lõplikult otsustatakse ministri-küsimus. Seal kerkib ka peasekretäri-küsimus. Kindlasti ei ole võimalik neid kahte ametit ühitada. Seda meelt on nii esimees kui ka juhtkond.

Kas keegi määratakse siis ajutiselt peasekretäri kohuseid täitma?

Kindlasti.

31.05.2017 02.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto