Sisukord
Eesti
Tänane leht
01.06.2017
Eesti Küllike Rooväli: Minu Postimees Postimehe allutamine Rumm hakkab riigi kuvandit looma (12) TBW pakub konverentsi ja piknikku Aab: valitsusel on õigus kaalutleda, keda sundliita (2) Venemaa nimetas välja saadetavad diplomaadid Parvlaev väljub Virtsust keskööl edaspidigi Haridusministeerium esitas oma töökohtade kolimise kava Majandus Investorite lemmikud on FANG ja FAAANG Majanduskasv kui ohusignaal valitsusele Ettevõtjate liidud paluvad loobuda kolmest maksust Grybauskaitė: e-valimised kujutavad ohtu rahvuslikule julgeolekule (13) Välismaa Kaks kuulsat Küprose kohtuasja: võit Türgi üle ja briti pensionäride halb investeering KOHALIK VAADE: Ühe suurärimehe impeeriumi langus Küproslased siplevad oma ajaloo lõksus Iraaklastest kaksikute süüasi jõuab Soome riigikohtusse EL peab lappima Brexitiga kaasnevat eelarveauku Arvamus Keskkonnaministeeriumi vastulause Rainer Kuubale: metsainfo kohta ei valetata (14) Postimees 1930. aastal: koalitsiooni tülid ja mõju valitsuse töötujule Oleg Pissarenko: empaatia on vaid tugevatele (8) Juhtkiri: inimarengu aruanne, mitte nutulaul Tõnis Oja: hõisata kiire majanduskasvu üle on veel vara (2) Tiit Tammaru: Eesti arengu kolm väljakutset (35) Kultuur Kiire tempo on koomika ema In Memoriam Anna-Stina Treumund 18. VI 1982 – 30. V 2017 Habras naine, kes oli visamast visam 4 päeva, 23 lavastust ja 11 riiki Sport Muguruza: Kontaveit suudab tõusta kõrgeimasse tippu Alusalu aitab suusatajatel uisutehnikat lihvida Anett Kontaveit tõestas: maailma tipp on käega katsuda (2) Maailma pressi hinnang: Kontaveit on tõusev täht! Eesti jalgpallikoondise probleem nr 1: edurivi Pant: Schaap on väga range treener Kalju ja Levadia pälvivad eurosarjas asetuse, Infonet ja Flora jäävad ilma Tallinn TBW pakub konverentsi ja piknikku Tartu Müsteerium! Tabamatu kurinahk lõhub jõe ääres visalt üht ja sama vaateplatvormi (4) Kroonpressis jätkus trükitöö neli tundi pärast põlengu algust Haridusministeerium kolib paarkümmend ametnikku pealinna Tähtvere saab Matteuse platsi Maalieriala lõputööde kaitsmine algas kurvavõitu meeleolus Delta hoone võimalused ehk Lõhkugem seinad inimeste peades Emajõe ööbikud, Vorbuse varblased ja Tartu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Haridusministeerium esitas oma töökohtade kolimise kava

2 min lugemist
Haridusinimeste jaoks oluline hoone Tallinnas, Lõõtsa 4, kus tegutseb SA Innove, mis tegeleb riigieksamite, kutsehariduse, Euroopa Liidu struktuuritoetustega. Sihtasutuses töötab 436 inimest, kellest paljude töökohad on üle Eesti laiali. FOTO: Mihkel Maripuu

Haridus- ja teadusministeerium esitas eile oma ettepanekud seoses valitsuse seatud ülesandega viia sadakond ministeeriumi haldusalas olevat töökohta Tallinnast välja.

Tellijale Tellijale

Ettepanekute järgi liiguvad Tallinnast Tartusse haridusministeeriumi haldusalas olevad Eesti Noorsootöö Keskus, SA Archimedese noorteagentuuri ja SA Eesti Teadusagentuuri Tallinna kontor. Lisaks kaalub ministeerium spordikoolituse ja -teabe SA töö jätkamist Tehvandi Spordikeskuse SA kavandatavas Kääriku spordikeskuses, ütles haridusministeeriumi kommunikatsioonijuht Argo Kerb.

Samuti on kavas pealinnast välja viia sihtasutuse Innove kaugtööd võimaldavad ametikohad ning moodustada Raplasse ja Paidesse uued riigigümnaasiumid. Tallinna Ülikool loob ka lisatöökohti Rakvere kolledžisse.

31.05.2017 02.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto