Sisukord
Nädala näod
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kindlameelne linnapea

1 min lugemist
Kiviõli linnapea Nikolai Vojeikin linnavalitsuse hoone ees. FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Kaks Venemaa diplomaati käisid 18. mail Kiviõli linnapea Nikolai Vojeikini jutul ja palusid leida naabervallast põllu pealt ühe Kiviõli eramaja aeda veetud nõukogude lendurite mälestuskivile linna maal väärikas koht. Linnapea ei lasknud ennast külaliste ülimast emotsionaalsusest mõjutada ja nii jäi «Pronkssõdur-2» Kiviõli linna püsti panemata.

Linnapea kabinetis peetud 72-minutiline vestlus lõppes Venemaa peakonsulile Narvas Dmitri Kazjonnovile ja Narva konsulaadi konsulile Andrei Surgajevile Eestist väljasaatmisega.

Praegu parteitu, varem Reformierakonda ja Eestimaa Ühendatud Vasakparteisse kuulunud Kiviõli linnapea on hea suhtleja. Selliseid poliitikuid ja ametnikke on vähe, kes päev pärast intervjuu toimumist veel ajakirjanikule helistada võtavad ja hea leheloo eest tänavad.

Seotud lood
28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto