Sisukord
Maailm
Postimees
05.06.2017
Eesti Saksa aeg. Kultuur ja vastupanu Ma kasvasin Mart Kadastiku laua all Oluline on, mis suunas minna Arheoloogid kaevavad rahanappuse kiuste Süveneda tuleb kiiresti, raisk! (1) Usaldus (2) Ajakirjanik kasvab kokku trükikojaga Postimehe lugejate meenutused ja sünnipäevasoovid Miks ma siin olen? Maadevahetusafääri pikad varjud (2) Majandus Jüri Mõis: Eestis on selge majandusbuum Kriitikute arvates ilustavad puidutehase rajajad tegelikkust Pikem eluiga teeb paratamatuks meditsiinirevolutsiooni Välismaa Terror tabas britte kolmandat korda kolme kuu jooksul (1) Briti lähevad siiski sel nädalal valima Purjus mees korraldas Tveri oblastis veresauna Inimesed olid šokis, nutsid ja oksendasid Arvamus Kaire Uusen: eesti keel näitab taandumise märke (23) Lauri Hussar: suurem kui ajaleht (4) Jürgen Ligi: vabariik või kaardipõrgu? (21) Eero Epner: omadusteta meeste pealetung (31) Kultuur Säutsupääsuke – e-Eesti rahvuslind (1) Peeter Simm arvustab hipifilmi: põgenemine (1) Meie igapäevast kalambuuri anna meile tänapäev... (1) Ükskord hipi – alati hipi Sport Konstantin Vassiljevile Poolas dramaatiline hõbe Raju Rammstein aitas Magnus Kirdi MMile Vollekoondis tegi oma elu raskeks Madridi Real ja Cristiano Ronaldo – võitmise maailmameistrid Nadal on tagasi oma paremate päevade tasemel Tartu Vigurlendur tükib ema keelust hoolimata taevasse Tartu Postimehe uus peatoimetaja: lugeja, sa oled oodatud Paadi päästmine tõi tänu asemel tüli Uueneval Vaksali tänaval võivad ratturid sõiduteel pedaalida Jõgeva põgenemistuba epileptikutele ei sobi Nõo aleviku välimust rikastab hiiglaslik seinamaaling Pahandus võis päädida rihmutamisega rühma ees Meelelahutus Koomiks Sudoku

Inimesed olid šokis, nutsid ja oksendasid

2 min lugemist
Politsei ja kiirabi Londoni sillal ohvrit abistamas. FOTO: DANIEL SORABJI/AFP/SCANPIX

Londonis elava eestlanna Janeli Normeti sõnul on meeleolu pärast terrorirünnakut morn ja vihane. Rünnak toimus Janeli töökohast 15–20-minutilise metroosõidu kaugusel, kuid tema sõbrad töötasid pubis, mis asub rünnakukoha kõrval.

Tellijale Tellijale

Janeli sõbranna kuulis kirjelduse kohaselt kõigepealt alarmi ja nägi siis turvamehe nägu. Seejärel asus ta inimesi rahulikult pubi tagumisse ossa evakueerima, et neid akendest eemale hoida.

Turvamees märkas vigastatud inimesi, nende seas naist, kellel kaelast verd jooksis. Alguses polnud kellelgi Borough Marketi pussitamisest vähimatki aimu ning inimesi hakati pubist välja juhatatama. Kui aga selgeks sai, mis tegelikult oli juhtunud, jooksid paljud neist õige pea pubisse tagasi.

03.06.2017 06.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto