Soome poksistaar Helenius võistleb Tallinnas

2015. aastal poksis Robert Helenius (paremal) Tallinnas Saksamaa esindaja Timur Musafaroviga ja võitis. FOTO: Tairo Lutter

Laupäeval, 17. juunil toimub Kalevi spordihallis profipoksiõhtu, mille naelaks Soome raskekaallase Robert Heleniuse (pildil, 24 võitu, 1 kaotus) matš Suurbritannia poksija Ian Lewisoniga (12 võitu, 3 kaotust ja viik), kus mängus WBC-sarja rahvusvahelise raskekaalu hõbetiitel.

Tellijale Tellijale

Helenius pidi möödunud nädalavahetusel Helsingis kohtuma oma karjääri põhivaenlase Dereck Chisoraga, kelle ta 2011. aastal Euroopa profitiitlimatšis vaidlusi tekitanud otsusega alistas. Chisora nõudis revanši ning Helenius oligi nõus, kuid soomlaste hämmastuseks otsustas britt viimasel hetkel alt ära hüpata.

Viimased kuud matšiks valmistunud ja tippvormi tõusnud Helenius hakkas kiiresti otsima uut võimalust oma võimu näidata. «Soomlaste tingimus Tallinnas toimuvaks matšiks oli Heleniuse vastase tase ning kahe võimsa profipoksija Eestisse toomine tähendab kulutusi, mis on suurimad, mis kunagi siin riigis ühe poksimatši tarbeks tehtud,» tõdeb üks Warrior Fight 2 nimelise võistlusõhtu  korraldajatest Ervin Kade. «Tegemist saab olema kalleima ning väärikaima profipoksimatšiga Eesti ajaloos, mis jõuab nii Soome fännide ette kui telekanalitesse üle maailma.»

06.06.2017 08.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto