Sisukord
Välismaa
Postimees
04.10.2017
Eesti Haldusreform võtab kümnetelt tuhandetelt valimise isu (17) Kutser ei suutnud kohtule oma haigestumist tõendada (2) Sajad laevavrakid ootavad avastamist ja kaitset (1) Galerii ja video: kuidas näeb välja värskelt avatud filmimuuseum? Majandus Järjekordne Euroopa lennufirma pankrotis Üürikorterite projekt käivitub novembris (6) Puidutööstur: me ei aja kärbseid pähe – metsa jätkub (10) Välismaa Las Vegase tulistaja motiiv on segane Ameeriklased relvadest ei loobu Pinged jätkusid streigiga Buldooser Trump rammib jälle Nudistid tahavad alastikultuuri arendada Arvamus Juhtkiri: valimata jätmine on viga (11) Tallinna punased jooned - suur küsitlus Neeme Korv: Tallinna paralleelmaailm ja assortiikarp (1) Edasi 1990. aastal: ühinemisöö Saksamaal Kultuur Agu Pilt – kleidid staaridele Sport TLÜ/Kalev loodab Falli jalule aidata Margus Kiiver Kataloonia MM-rallist: kirglik taktikamäng kruusal ja ringrajal Konstantin Vassiljev: vahel tunnen, et minult oodatakse imet Andres Sõbra korvpallikommentaar: Tartu seis tundub kurb, Taltsi ja Soku parim enne on möödas Tartu Uus kaarsild kiirgab ja heliseb (1) Käsitöötund paneb poisidki õhinal õmblema Kallaste volikogu valis endale vaid paariks nädalaks esimehe Küsimus kandideerijatele: mida võtate ette, et senisest enam ülikoolide lõpetajaid jääks Tartusse? Arvutiklass käib õpetajaga kohvris kaasas Kust tuleb raha Arena ehitamiseks? Tartu ülikooli endine kirik muutub oktoobrikuus kinoks Üks näitus pakub õõvastust ja teine naeruväärsusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nudistid tahavad alastikultuuri arendada

3 min lugemist
Hiina sõdurid seadmas Hainani provintsis Sanya rannal üles silti, mis keelab enda paljastamise. FOTO: Reuters/ScanPix

Vesi võib olla küll jahe, kuid see ei heiduta välibasseinis lõõgastuvaid õnnelikke alasti mehi, kes võtavad Pekingi eeslinnas päiksepaistelisest päevast viimast. «See on Hiina nudistide jaoks tõeline paradiis,» räägib 18-aastane Zhen uudisteagentuurile AFP.

Tellijale Tellijale

Väike veesilm, mis asub kõrgepingeliini ja kipaka telliskivihoone kõrval, on üks väheseid kohti nii linnas kui ka kogu riigis, kus nudistid supelda saavad. Praeguses Hiinas on vagadus au sees: pornograafia on keelatud, filmis lubatavale alastusele on seatud kindlad reeglid ning sügava dekolteega riideid näeb naiste seljas harva.

Alasti ujujad tõmbavad seetõttu endale eriti palju tähelepanu ning kombekust järgivad võimud sulevad tihti nende supluskohti.

03.10.2017 05.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto