K, 18.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Keskendu igapäevastele tööülesannetele, täida neid hoolikalt ja pühendunult. Püsimatus on täna sinu vaenlane.

SÕNN Rahavoogude liikumine võib kuidagi takistatud olla. Pead ehk ootama mingi summa laekumist ja see muudab sind kärsituks.

KAKSIKUD Sul tuleb tempot aeglustada. Kui kiirustad ja oled pealiskaudne, teed paraku vigu ning võid selle eest noomida saada.

VÄHK Võid hommikul tunda, et tänane töökoorem on üle mõistuse suur. Ent kui tegutsed järjepidevalt, jõuad õhtuks kõik tehtud.

LÕVI Hoia pigem tagasihoidlikku joont. Hooplemisest ja enesereklaamist pole kasu, sind hinnatakse vaid konkreetsete tegude järgi.

NEITSI Võid tunda end nurka surutuna – kõik tahavad ja ootavad sinult midagi, aga sellist inimest, kes aitaks ja toetaks, ei paista kuskilt.

KAALUD Mingi tegevus võib takerduda seetõttu, et sul lihtsalt ei ole piisavalt infot. On asju, mida sinu eest nimme saladuses hoitakse.

SKORPION Äriasjus ole kannatlik. Keegi võib mingi lepingu üles öelda või siis kritiseerida sinu kujundatud hinnapoliitikat.

AMBUR Pole mõtet kohustustest kõrvale hiilida, sa ei pääse neist nagunii! Ainus võimalus on käised üles käärida ja tööle asuda.

KALJUKITS Mõttetöö edeneb tõrgeteta. Kui mingile saladusele jälile saad, tõstab sinus pead tõeline detektiiv – võid väga hoogu minna.

VEEVALAJA Küllaltki raske on koostööpartneritega ühist keelt leida. Keegi neist on ütlemata paindumatu, või ehk ajad sina ise oma jonni?

KALAD On vana tõde, et tasahilju sõudes on lootust kaugele jõuda. Kui tunned end tüdinuna, tuleta seda endale aina meelde.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles