Sisukord
Sport
Tänane leht
12.06.2017
Eesti Algab kohus Edgar Savisaare üle Puhast narkourgast pole olemas Majandus Sõõrumaa võttis Paruski Tederilt üle Kaupmehed loevad napsumüügi kahjusid kokku Alibaba kasv jätkub hoogsalt (3) Välismaa AJA PEEGEL. Saksamaa katsed džihadistide armee loomisel kukkusid haledalt läbi Kirik, mida ümbritseb okastraat (1) Prantslased otsustavad president Macroni saatuse Briti valimisrulett tõi küsimärgi lahutuskõneluste kohale (1) Serbia ja Kosovo lõputud erimeelsused Põlissoomlaste juhivahetus kõigutab valitsust Arvamus Margus Mihkels: võõrasse kloostrisse oma seadustega ei ronita (33) Edasi 1981. aastal: ENSV Ülemnõukogu kümnenda koosseisu kolmas istungjärk Raivo Vetik: eestlased ja eestivenelased on lõimumise põhiküsimustes üksmeelsed (40) Juhtkiri: Ott Tänaku tähesõit Maarja Vaino: liialdamine viib lameduseni (4) Kultuur Sergei Lebedev: venelased ei taha ajalugu endale tunnistada (1) Keegi ei tea, millal temast saab põgenik… Sport Mõlder, Sikk, Vatanen ja Gross – kõik rõkkasid! Fotod: Tänaku ja Järveoja kohustuslik suplus Sardiinia vetes Kommentaar: Tänaku MM-tiitel pole võimatu, aga ees ootavad kaks üliolulist rallit Šoki äärelt Mehhikosse raskelt välja teenitud tasu järele (1) Kommentaar: Reimi plaani potentsiaal jäi rumala punase kaardi tõttu nägemata Ostapenko vaimustas tervet Lätit Tartu Kassiuputus: omanikud mõistavad oma terved lemmikud surma (1) Rattafännid tegid ise südalinna laenutuse (1) Lõuna-Eestis maasikad valmis. Marjad leiavad ostja soolasest hinnast hoolimata (2) Vaata milliseid lahendusi arhitektid Atlantise ümbruse taashoonestuseks pakuvad (5) Arvustus: segadused Jõmmuga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mõlder, Sikk, Vatanen ja Gross – kõik rõkkasid!

3 min lugemist
Ott Tänak sai esimest korda võitjana šampanjat pritsida. FOTO: @World/M-Sport

Eelmisel kolmel hooajal Ott Tänaku kaardilugeja olnud Raigo Mõlder läitis eile õhtul üle viie aasta ootel olnud sigari, mis oli mõeldud Tänaku esimese MM-võidu tähistamiseks.

Tellijale Tellijale

«Kui Ott 2012. aastal Kuldar Sikuga WRC sarjas sõitma hakkas, tõi sõber mulle Tenerifelt kingituseks sigari. Ütlesin toona, et tõmban selle ära siis, kui Ott esimese MM-ralli võidab. Kolm aastat (2014–16 – toim), kui Otile kaarti lugesin, oli see sigar minuga kõigil rallidel kaasas. Nüüd maitseb see kahtlemata väga magusalt. Olen eluaegne Oti fänn. Tänane võit oli ju tegelikult terve Eesti võit,» rääkis Mõlder.

Tänaku eelmine kaardilugeja möönis samas, et Sardiinia ralli eel ei arvanud ta, et võistlus lõpeb Tänaku esikohaga. «Sardiinia on Otile küll sobinud ja ta on seal varemgi poodiumile jõudnud (kolmas koht 2012. aastal – toim), aga tegu on väga ränga ralliga, kus peab loteriis natuke vedama ka. Õnnega on Otil seni ju nii, et vana karvane seal üleval teda väga hästi ei vaata. Lootsin küll võitu, aga arvasin, et see tuleb järgmisel rallil Poolas,» sõnas Mõlder.

10.06.2017 13.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto