Sisukord
WRC
Postimees
13.06.2017
Eesti Linnafoorum püüab südalinna inimestele tagasi anda Avariipaigalt otsejoones tapmispaika (10) Savisaare protsessi rahvarohke avavaatus sai kiire lõpu Riigi raha eest igal pool hambaid korda ei saa (4) Majandus Tööotsijad võtavad võimu enda kätte (1) Uberi juht läheb ajutiselt ära Välismaa May loodab sõjaka pastori jüngritele Hiinlased pelgavad kodumaiseid äärmuslasi Moskva politsei kätt said tunda ka tavalised puhkajad Välismaa lühiuudised 13.06. Arvamus Juhtkiri: rivistus reitingu nimel (1) Postimees (Perno Postimees) 1862. aastal: suur hobuste näitus Toompeal Juhan Mellik: Venemaa on kõiges süüdi! (29) Piret Tamm: kuidas istuval ajastul püsti saada? Kultuur Rammstein sundis järgnema (1) «Miks on õigus midagi avalikus linnaruumis öelda ainult neil, kes suudavad selle eest maksta?» Sport ROKi otsus päästis Eesti epeenaiskonna tuleviku Märtini ja Tänaku esimeses võidus on mitmeid ühiseid jooni Tänak siirdub testile, Järveoja jääb perelisa ootama Magus võit Läti üle andis mitu olulist vastust (1) Tallinn Linnafoorum püüab südalinna inimestele tagasi anda Tarbija Said herilaselt sutsaka ja ei läinudki paiste? Kiirabiarst selgitab, miks järgmine kord võib hullemini minna (2) Tartu Riia tänava viadukti alla rajati uus sajuveetorustik. Miks seal pühapäeval ikkagi uputas? (3) Piirissaare vald annab vana velskripunkti ühe euro eest rendile (1) Kinnisvaraarendaja jäi kuuriomaniku jonnile alla (6) Luik lähtub põhimõttest «taandu või sure» sTARTUp Day kolib Eesti Rahva Muuseumist Ahhaasse Vitraažikunstnik maalib akte, maastikke, portreid ja abstrakte Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänak siirdub testile, Järveoja jääb perelisa ootama

2 min lugemist
Martin Järveoja pere peaks sel nädalal täienema. FOTO: Liis Treimann

Rallisõitja ja kaardilugeja koostöö on kui abielu: koos veedetakse aastas umbes 200 päeva ehk rohkem kui oma kõige lähedasemate inimestega. Isegi suurt triumfi ei saa pereringis korralikult tähistada: eile jõudsid Sardiinia ralli värsked võitjad Ott Tänak ja Martin Järveoja koju, juba homme tõttavad mehed* oma Ford Fiesta WRCd testima.

*Kui Järveoja jõuab enne teist korda isaks saada, muidu vaid Tänak.

Tellijale Tellijale

Sardiinia ralli viimase katse finišis avaldas võidukas Tänak oma tähistamisplaani: «Lähen koju ja veedan aega oma väikeste laste ja naisega. Igatsen neid juba väga.» Saarlase soov sai tõeks eile: karjääri esimese etapivõidu puhul võeti Tänak ja Järveoja Tallinna lennujaama vipptsoonis pidulikult vastu ning mõistagi olid kohal ka meeste lähedased. Lennujaama uksest sisse astunud Tänak viskas esimestele õnnitlejatele käe pihku, otsis foto- ja telemeeste taha peitunud abikaasa Janikat ja siirdus otsejoones kallima juurde. Kiire õrnushetk möödas, haaras Tänak sülle tütar Mia ja kadus välklampide alt lapsega rahulikumat juttu ajama.

12.06.2017 14.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto