Sisukord
Eesti
Postimees
16.06.2017
Eesti Ossinovski: Reformierakonna ja EKRE käehoidmine tekitab muret (2) Õpetaja viib Ruubeni koos Nelega tantsupeole Kas Keskerakonna vene leeri eraldumine või reklaamitrikk? (6) Tapmise juba paistnud lahendus jäigi püüdmatuks (3) Valitsus astus libedale rajale (3) Majandus USA keskpank hakkab bilanssi kokku tõmbama Saksa minister: põllumajandustoetused peavad jääma samaks (1) Välismaa Ülevaade ja fotod: Vene protestid jäid Putini otseliinisaates tavalise inimese murede varju KOHALIK VAADE. Moskva tahab Balti riikidelt okupatsiooni eest võlga sisse nõuda (27) Britid otsivad Londoni õuduste öö eest vastutajat Maailma rikkaim riik osutab naabritele visa vastupanu (1) Fotod: Londoni põlengus kannatanutele ulatasid abikäe ka Lily Allen ja Jamie Oliver (1) Arvamus Jüri Saar: Tartu põhiküsimus: kuhu ehitada suur maja? Andrius Kubilius: Ukraina vajab Marshalli plaani (8) Vastukaja: veel kord gluteenist ja selle talumatusest Juhtkiri: ebaõigluse mõru hõng (3) Postimees 1928. aastal: Nõukogude majandus hädas, Stalin teab lahendusi Sport Mayweatheri ja McGregori poksimatš tulebki! Vollemeeste reis Mehhikosse: üks magas sisse, teine kardab lennata, kolmas sai sissesõidukeelu (1) Ott Tänak, M-Sport ja Grossi helikopter panid Mäe-Suhka küla kihama Eesti vehklemise medalijuubel Tartu Suur õlireostus kortermaja õuel toob üüratu arve Raatuse koolipere pakib viimaseid asju Peipsi järve ääres leiab aset verepulm (3) Muusikut ja poetessi sõidutab ratastel purjekaslava õuest õue Mart Reiniku kool saab üle linna staadioni Aastane Kvartal on oma koha leidnud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ossinovski: Reformierakonna ja EKRE käehoidmine tekitab muret

6 min lugemist
Jevgeni Ossinovski FOTO: Eero Vabamägi

Valitsuse varipeaministriks nimetatud sotsiaaldemokraatide juht, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski peab Reformierakonna flirti Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga (EKRE) uskumatuks ning vaatab huviga, mis saab pärast kohalikke valimisi ühest valitsuspartnerist Isamaa ja Res Publica liidust (IRL). «Laialivalguva ilmavaatega erakondi on Eestis mitu, meie peame jääma kindlaks ja võtma riske,» ütleb Ossinovski, lootes sotside püsimisele.

Tellijale Tellijale

-Nii opositsioonist kui ka teie oma erakonnast on paaril viimasel kuul rõõmustatud-kurdetud, et olete justkui kadunud. Kas naudite lihtsalt Keskerakonna ja Isamaa ja IRLi siseheitlusi?

Ei ole ma kuskile kadunud. Kui peaminister välja jätta, siis olen stabiilselt kõige tsiteeritum Eesti poliitik. Samas on poliitikas erinevaid perioode. Valitsuses novembris kokkulepitu elluviimine – vajalike otsuste läbi rääkimine ja viimistlemine – ei ole uuteks avalikeks initsiatiivideks palju aega jätnud. Lisaks on viimastel kuudel olnud põhitähelepanu maksumuudatustel, mis on kahtlemata emotsionaalsed, aga tegelikult Eesti tuleviku mõttes väheolulised.

15.06.2017 17.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto