Sisukord
Tänane leht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Seto Folk meelitab eestlased metsa

2 min lugemist

Tänasest pühapäevani on kõik folgisõbrad oodatud Põlvamaale Värskasse muusika- ja matkafestivalile Seto Folk. «Seto Folgi teemaks on sel aastal «Metsa poole»,» räägib festivali peakorraldaja Marija Jurtin. «Kui enamik matku viibki inimesed sõna otseses mõttes metsa, siis metsa poole suunavad mõtteid annavad edasi näiteks meie muruülikooli esinejad.» Muruülikoolis mõtestavad metsapoolsust Valdur Mikita, Mats Varik ja Jürgen Aosaar, Rein Järvelill ning Ahto Kaasik.

Tellijale

Muusikaprogrammi juht Arno Tamm rõhutab, et metsa teema on kõigile eestlastele südamelähedane. «Põhjuseks on metsa tähtsus nii seto kui ka eesti kultuuris ja identiteedis. Kas keegi suudaks ette kujutada suve ilma seenelkäiguta või talve lumise metsavaikuseta?» toob Tamm näiteid. Ta lisab, et Seto Folk kutsub astuma välja oma igapäevarutiinist ning saama elamusi ja inspiratsiooni nii looduselt kui ka teistelt inimestelt.

Soovijad võivad festivalil ka sõna otsese mõttes metsa minna, nimelt on Seto Folgi matkaprogrammil pakkuda välja üle 20 matka.

15.06.2017 17.06.2017
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto