Kas Keskerakonna vene leeri eraldumine või reklaamitrikk?

Olga Ivanova reklaamplakat Pärnu maanteel. FOTO: Liis Treimann

Kui pärast Keskerakonna juhivahetust tekitas põnevust, kas kohalikel valimistel astub kauaaegne erakonnaliider Edgar Savisaar üles hoopis oma nimekirjaga, siis nüüd on dzotile viskunud ja Keskerakonna jaoks nii vajalikke vene hääli isikliku kampaaniaga koguma asunud Savisaare truu vihmavarjuhoidja ja ratastoolitõukaja, riigikogu saadik Olga Ivanova.

Tellijale Tellijale

Sel nädalal alanud kohtuprotsessi avapäeva järel otse Vene saatkonna vastuvõtule suundunud Savisaare viimaste aastate üks suurim tugi Ivanova ei soostunud kommenteerima, kas ta kavatseb valimistel osaleda oma nimekirjaga. «Need jutud, et tekib mingisugune teine nimekiri, käivad ju juba nii ammusest ajast, et siin pole midagi imelikku,» ütles ta.

Postimehega vestelnud kõrge Keskerakonna poliitik tõdes aga, et viimase aja võitlused ning kolme õe ehk Olga Ivanova, Oudekki Loone ja Yana Toomi esinemised on jätnud oma jälje. «Alati on keegi pettunud, keegi solvunud, keegi arvab, et ta ei ole piisavalt pildis,» rääkis parteiladvikusse kuuluv keskerakondlane. «Ja nii nagu kõigis teistes erakondades – valimised lisavad alati pingeid. See, kuidas just oma valijasgrupile sõnumit edastada. See on täiesti loogiline.»

15.06.2017 17.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto