Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
20.06.2017
Eesti Kohus võtab Sumeratelt kodu (19) «Kas minister on peast rase?» (18) Aastaid Eestis elanud kurd kardab vargsi riigist väljasaatmist (2) Miljoniline järjekord 25 aastat tagasi (3) Kahtlusalused ei tea saatuslikust noalöögist midagi (3) Venelased oskavad hästi laulda – ja mõned isegi tantsida Eesti oli sisuliselt eurotsoonis juba krooniajal (11) Majandus Miljoniline järjekord 25 aastat tagasi (3) Eesti oli sisuliselt eurotsoonis juba krooniajal (11) India IT-hiid jäi Tallinnas hätta (6) Riigikogu ratifitseeris Rail Balticu kokkuleppe Välismaa Välismaa lühiuudised 20.06.2017 Londoni ründajat ajendas tõenäoliselt usuviha Macron võitis järjekordse meistritiitli (1) Portugal lõõmas keset leina Le Pen ja Mélenchon pääsesid esimest korda parlamenti Arvamus Indrek Tarand: kui suur on nn kõva Brexiti hind? (11) Edasi 1989. aastal: selliseid tuleb häbistada! Juhtkiri: pagulaste päev Eksperdid: tõhus tagasisaatmise süsteem on rändepoliitika alustala (5) Margus Parts: nostalgia tagasilöök Kultuur Arvo Pärt: igal sõnal on mõju Kultuuri lühid Sport Eesti jalgpalliklubid said vastased Maltalt, Sloveeniast, Iirimaalt ja Fääri saartelt Võiduka võrkpallikoondise kirjeldamatult vägevad hetked (2) Eesti sport 2017: oivaliste triumfide kaskaad Eesti hokimees toob NHLi staarid Tallinnasse hokipoisse õpetama Tartu Tänavused kuldmedali saajad Tartus ja Tartumaal (1) Kalurikülas kasvab looduslähedane kunst Raadile rehvimäed kuhjanud ettevõte seisab pankroti lävel. Mis saab edasi? Müüjad ei kiirusta uuenevas turuhoones jätkama, kui kõik hinnad pole selged (1) Kaks vaidlust saadavad Maarjamõisa välja tuleviku kava (1) Maaülikool vähendas kohtade arvu, Tartu ülikoolis uued õppekavad Briti märulipolitseinik kogus rängal mudajooksul Tartu kooli heaks raha Meeste vaimse tervise teema tuleb luku tagant valla päästa Arena hall käiks linnale üle jõu (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võiduka võrkpallikoondise kirjeldamatult vägevad hetked

4 min lugemist
Võrkpallikoondis sai hakkama järjekordse suure võiduga. FOTO: FIVB

Kõlab lõpuvile ja mehed tormavad saali keskele kokku. Nurgamehed, põhimehed, treenerid tantsivad ja kallistavad üksteist. Andrus Raadik peidab pea käterätti ega suuda juhtunut uskuda. Eesti on just alistanud 3:0 Hispaania ja kroonitud Maailmaliiga kolmanda grupi võitjaks. Debüüthooajal. Kuigi medaleid ei jagatagi ja karikas on naeruväärselt väike, on hoopis olulisem see, mida raske tööga saavutatu mängijatele tähendab. Võrkpallikoondise triumfi taga on üksmeelne punt inimesi, kes on oma egod võistkonna heaks tööle rakendanud.

Tellijale Tellijale

«Selliste momentide pärast seda asja teemegi. See seltskond, kes meil siin on.. need, kes ei mänginud finaalis, see, kuidas nad pärast viimast punkti väljakule tormasid, see näitab, et see läheb meile kõigile korda ja nad saavad aru, et selles meeskonnas on neil suur roll,» kommenteeris kapten Kert Toobal, kes vahetas pärast matši emotsionaalse hetke vend Andresega.

Seejuures mängu eel juhtus Mehhikos Leoni spordihallis kaks ärevat või kummalist hetke. Need mõlemad puudutasid koondise üht tugitala Ardo Kreeki. Nimelt purunes temporündaja tossul soojenduse ajal õhkpadi ja mänedžer Robin Ristmäe pidi jalgadele valu andma ning joostes hotellist Kreegile uued tossud tooma.

Vahepeal suutis Kreek palliga laest ühe valgusti alla rihtida ja põrand kattus klaasikildudega. Aga need koristati ära ja tossud jõudsid vahetult enne mängu algust samuti saali.

19.06.2017 21.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto