Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.06.2017
Eesti Kohus võtab Sumeratelt kodu (19) «Kas minister on peast rase?» (18) Aastaid Eestis elanud kurd kardab vargsi riigist väljasaatmist (2) Miljoniline järjekord 25 aastat tagasi (3) Kahtlusalused ei tea saatuslikust noalöögist midagi (3) Venelased oskavad hästi laulda – ja mõned isegi tantsida Eesti oli sisuliselt eurotsoonis juba krooniajal (11) Majandus Miljoniline järjekord 25 aastat tagasi (3) Eesti oli sisuliselt eurotsoonis juba krooniajal (11) India IT-hiid jäi Tallinnas hätta (6) Riigikogu ratifitseeris Rail Balticu kokkuleppe Välismaa Välismaa lühiuudised 20.06.2017 Londoni ründajat ajendas tõenäoliselt usuviha Macron võitis järjekordse meistritiitli (1) Portugal lõõmas keset leina Le Pen ja Mélenchon pääsesid esimest korda parlamenti Arvamus Indrek Tarand: kui suur on nn kõva Brexiti hind? (11) Edasi 1989. aastal: selliseid tuleb häbistada! Juhtkiri: pagulaste päev Eksperdid: tõhus tagasisaatmise süsteem on rändepoliitika alustala (5) Margus Parts: nostalgia tagasilöök Kultuur Arvo Pärt: igal sõnal on mõju Kultuuri lühid Sport Eesti jalgpalliklubid said vastased Maltalt, Sloveeniast, Iirimaalt ja Fääri saartelt Võiduka võrkpallikoondise kirjeldamatult vägevad hetked (2) Eesti sport 2017: oivaliste triumfide kaskaad Eesti hokimees toob NHLi staarid Tallinnasse hokipoisse õpetama Tartu Tänavused kuldmedali saajad Tartus ja Tartumaal (1) Kalurikülas kasvab looduslähedane kunst Raadile rehvimäed kuhjanud ettevõte seisab pankroti lävel. Mis saab edasi? Müüjad ei kiirusta uuenevas turuhoones jätkama, kui kõik hinnad pole selged (1) Kaks vaidlust saadavad Maarjamõisa välja tuleviku kava (1) Maaülikool vähendas kohtade arvu, Tartu ülikoolis uued õppekavad Briti märulipolitseinik kogus rängal mudajooksul Tartu kooli heaks raha Meeste vaimse tervise teema tuleb luku tagant valla päästa Arena hall käiks linnale üle jõu (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kahtlusalused ei tea saatuslikust noalöögist midagi

3 min lugemist
Kiirabitöötajad on tõstnud Tatari tänaval kokku kukkunud Ganini kanderaamile, et sõidutada ta Mustamäe haiglasse, kus ta sureb. Pilt on tehtud saatuslikul ööl naabermajast. FOTO: Kohtutoimik

Neli sõelale jäänud Dmitri Ganini tapmise kahtlusalust vandusid ülekuulamisprotokollides, et kuigi Woodstocki baari kaitsmisel jagati tõepoolest välja kööginuge, ei pussitanud noormeest neist keegi.

Tellijale Tellijale

Kohtutoimiku materjalidest ilmneb, et 2007. aasta 26. aprilli õhtu saatuslikud sündmused algasid Mustveest pärit Vene kodaniku Dmitri Ganini jaoks kell 23.30. Just siis kohtus ta Tallinna südalinnas Söögiplatsi juures pealinlasest koolivenna Oleg Rosenkovi ning tema sõbraga.

Linnas käis parasjagu rüüstamine. Kõrgendatud meeleolus kolmik käis järgemööda Kosmose kino juures ja Vabaduse platsil. Ganin salvestas toimuvat telefoniga. Ühel hetkel pöörasid Rosenkov ja Ganin suitsu ja klaasikilde täis Tatari tänavale. Paika, kus Woodstocki baari kaitsnud seltskond oli mitu rünnakut vastu võtnud ja üsna ärritunud meeleolus. Osa rahvast oli varjunud keldrisse, köögist haarati enesekaitseks nuge ja muid vahendeid.

19.06.2017 21.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto