R, 27.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Küllap mürgeldad õhinal kodus – sul on nii mõndagi vaja korda teha, parandada või ehitada. Elektririistu kasutades ole ettevaatlik!

SÕNN Satud väga kergesti vaidlustesse. Oled kriitiline selle suhtes, mida teised mõtlevad, raske on eriarvamusi aktsepteerida.

KAKSIKUD Võta vabalt, puhka ja tee sporti. Vestlustesse tõsistel teemadel või rahaasjus ei ole mõtet laskuda, need viivad ruttu vaidluseni.

VÄHK Ära emotsiooni ajel tegevusse torma! Võid praegu kergesti tuld võtta, kellegagi vastuollu minna või midagi ära lõhkuda.

LÕVI Ennekõike tasuks mõelda tervisele ja mitte võtta ette asju, mis on sulle kuidagi kahjulikud. Seda on ka oma tunnete mahasurumine.

NEITSI Küllap oled eriti uljas meeleolus, tahad teha asju, mis sinu julguse proovile panevad. Säilita seejuures mõistuspärasus ja turvalisus.

KAALUD Edasiviivad on vaid sellised vestlused, kus osalised üksteisesse austusega suhtuvad ja üksteist ära kuulavad.

SKORPION Vajad füüsilist pingutust, sportimine tuleb kasuks. Ekstreemsusi ei ole mõtet proovida, liigseid riske ei tohi võtta.

AMBUR Enne rahakoti avamist mõtle hoolikalt. Kindlasti ei ole mõtet kulutada selleks, et kedagi kuidagimoodi üle trumbata.

KALJUKITS Marsi ja Pluuto opositsioon tekitab tugeva pinge ja annab tohutu jõu. Kasuta seda vaid õilsatel ja edasiviivatel eesmärkidel.

VEEVALAJA Pealtnäha võid küll välja paista täiesti rahulik, ent sinu sisemus lausa keeb. Leia ohutu viis sisepingete maandamiseks.

KALAD Võid kogemata kombel kokku sattuda kahtlaste tüüpidega. Võõrastega asju ajades on oluline säilitada ettevaatus.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Elustiil
Tagasi üles