Sisukord
Välisuudised
Tänane leht
26.06.2017
Eesti Politsei kardab, et liikluses hukkub mitu noort Lapsed kogusid peole pääsemiseks mitu tuhat eurot (1) Ühest tantsupeost kõrvale jäämine võib saada saatuslikuks Keskerakonnal oht poolduda (19) Ostja eelistab eestimaist Keskerakonda ootab 220 000-eurone nõue Majandus Piimaühistud vaidlustasid 15 miljoni jagamise (7) Brexit ei toonudki majanduslikku kaost Suurpanga filiaal otsib Eestis kasvuvõimalusi (1) Välismaa Suursaadik Tael: tuleb alustada, täis tahtmist, aga kõik ei sõltu meist endist KOHALIK VAADE: Kreeka pingutab pagulastega, veri ninast väljas EL püüab vähendada ametite jagamise politiseeritust Ülemkogu andis Eestile võimaluse eesistujana kaitsega tegeleda Arvamus Henrik Roonemaa: kõva mehe lahkumine (1) Postimees 1931. aastal: filmikontori asjaajaja põgenes välismaale Jaanus Piirsalu: Tšetšeenias avameelselt Venemaast (6) Juhtkiri: eestlase puhkus – töö, töö ja veel kord töö (6) Jaak Allik: getostuv Eesti? (50) Ivan Makarov: kas soov, et mehed poliitikas käituksid meestena, on ajale jalgu jäänud? (4) Kultuur Rummu vanglas toimub nõudlik techno-festival Sport Deniss Karpak võitis Kieli regati, Rammo jäi dramaatiliselt teiseks Küljed kokku, aga meelega või kogemata? Kaks kanget nägelesid Bakuus Algas Tänaku ja teiste tõeliste meeste lemmiknädal Venemaa jalgpalli uus häda – dopingukahtlus Viljandisse plaanitakse tiitlivõistluste tasemel sõudekeskust Tarbija Hiinlased tegid maailma pikima tontliku kvanthüppe (1) Tartu Idaringtee ehitaja tahaks jõuluks koju jõuda Linn ja ülikool hakkavad koos Toome nõlva kindlustama Iseteenindus pole veel kassiiridelt tööd võtnud Peeterpaulipäevast saab vist väike ooperifestival Rektori uus ametiaeg toob uuenenud juhtkonna Ilmatsallu plaanitakse 18 rajaga golfiväljakut (1) Puud seovad loodusmaja suviseid näitusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

KOHALIK VAADE: Kreeka pingutab pagulastega, veri ninast väljas

3 min lugemist
Afganistanist pärit Nasrull Fabyabi Lesbose saarel oma koduuksel. Ta ei ole saarel kaugeltki ainuke endalaadne. FOTO: LOUISA GOULIAMAKI/AFP/Scanpix

Esmaspäeval, 17. juunil tegi Türgi peaminister Binali Yıldırım tähtsa visiidi Ateenasse, kus ta kohtus oma Kreeka ametivenna Alexis Tsiprasega. Kreeka-Türgi tippkohtumise jaoks ebatavaliselt –  tavaliselt pühendutakse neil igikestvatele kahepoolsetele vaidlustele – olid jutuks ka teised teemad. 

Tellijale Tellijale

Päevakorras ei olnud mitte ainult ülehomme Šveitsis toimuv Küprose Rahvusvaheline Konverents ja jutuks tuli hoopis põgenike ja migrantide probleem.

Põgenike teema ja selle tagajärjed mõlemas riigis on ehk lähendanud Kreekat nii Türgile kui ka teistele Euroopa riikidele – eriti Poolale, Ungarile ja Tšehhile. Viimased keelduvad migrante oma territooriumile vastu võtmast, hoolimata juba tunamullusest Euroopa Komisjoni sellekohasest otsusest.

22.06.2017 27.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto